Dámská kožená bunda Pety

Dámská kožená bunda Pety

Dámská kožená bunda Pety

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kožená bunda Pety. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kožená bunda Pety jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 983 Kč
Naše cena: 655 Kč

I dnes vsaďte na jistotu. Dámské kožené bundy vždycky zaujmou a vylepší vám vzhled. Tato bunda je vyrobena z eko-kůže, kratším střihem a asymetrickým střihem. Zadní stana je o něco kratší než přední. Vhodné především pro neformální příležitosti. Střih: bez kapuce Příležitost: na podzim a jaro   Materiál:  60% Eko-kůže                   40% bavlna   Výška modelky: 180 cm   Rozměry S   Celková délka přední / zadní: 50cm / 43cm (+/- 2cm) Obvod hrudníku: 88 cm (+/- 2cm) Délka rukávu od švu: 63 cm...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská kožená bunda Pety

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kožená bunda Pety

Gabriela Bugnerová, Počenice-Tetětice:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco podobného ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je celkem neskutečně krásný Dámská kožená bunda Pety. Tohle je věc, která mi velice všechno ulehčila, a jsem s ní zcela ráda. Děda se na to sice xichtí, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem přímo nadšená, že jsem něco takového na netu našla. Takže pokud některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

Ondřej Freiberk, Nadějov:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Dámská kožená bunda Pety a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Pavel Medvec, Chromeč:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti Dámská kožená bunda Pety, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Kryštof Bělocký, Horní Kněžeklady:
Když už si něco pořizuji, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky jistý službu, objednání přes web, potencionální možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně perfektní volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská kožená bunda Pety

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská kožená bunda Pety

Samuel S: Jsem ráda, že to mám

Dominika Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Štěpán K: Celkem jsem spokojený.

Viktorie O: Ideální k osmnáctinám :)

Karolína T: Tento Dámská kožená bunda Pety jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kožená bunda Pety. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kožená bunda Pety

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt