Dámská koženková bunda - hnědá

Dámská koženková bunda - hnědá

Dámská koženková bunda - hnědá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská koženková bunda - hnědá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská koženková bunda - hnědá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1094 Kč
Naše cena: 729 Kč

Dámská koženková bunda značky Attentif v hnědé barvě. Bunda má spoustu detailů, které podtrhují její moderní a elegantní vzhled. Mírně šikmým zipem připomíná "křivák". Na ramenou, rukávech a zadní části je zdobena stylovým prošíváním. Konce rukávů jsou zakončeny zipem, pomocí kterého je lze rozšířit. Všechny kovové detaily jsou černé a stříbrné barvy. Na předním díle jsou dvě funkční a jedna dekorativní kapsa.

Materiál: 
Svrchní materiál: 100% polyuretan
Podšívka: 100% polyester

Velikosti: 
S, M, L, XL

Velikost: S M  L   XL
Šířka přes hrudník (A) 43 cm 45 cm 46 cm 49 cm
Šířka ramenou (B) 38 cm 38 cm 38 cm  39 cm
Délka rukávu (C) 61 cm 62 cm 62 cm  63 cm
Celková délka (D) 57 cm 58 cm 59 cm  60 cm

 

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská koženková bunda - hnědá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská koženková bunda - hnědá

Dominik Lánský, Třebíč:
Tak tento Dámská koženková bunda - hnědá jsme si s kamarádkou zakoupili do našeho společného bydlení. Nebudu lhát, jí se to moc nelíbilo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to na nic, že za produkt jen vyhazujeme peníze a bez užitku, máte to stejně, ne? Ale následně ho přivezla pošta, a co tušíte, že následovalo? Týna mi ho už nepůjčila, byl jsem nucen si koupit ještě jeden, protože vážně ihned změnila pohled na věc. Nyní už bychom se bez tak vynikající Dámská koženková bunda - hnědá neobešli.

Daniel Kadoun, Černava:
Doporučil mi ho kamarád. Prý Dámská koženková bunda - hnědá používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi nikde stát zástup, proto jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho pohodlně doručit až pod nos. A musím uznat, že rozhodně udělal jsem dobře.

Nikol Gécová, Želízy:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný Dámská koženková bunda - hnědá dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Amálie Loucká, Jedlí:
Na nákupy přes net jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které sám na vesnici ani jinak nekoupí. O pořízení Dámská koženková bunda - hnědá jsem přemýšlela už docela dlouho. A kolegyně v práci mě vysloveně přemlouvala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů Dámská koženková bunda - hnědá dorazil. Užívám ho už třetí měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Nikolas Pičman, Košátky:
Chtěl jsem pořídit kvalitní Dámská koženková bunda - hnědá do domácnosti, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská koženková bunda - hnědá

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Dámská koženková bunda - hnědá

Tomáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lukáš M: funkční výrobek

Lucie R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denis P: 110 % spokojenost

Barbora F: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská koženková bunda - hnědá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská koženková bunda - hnědá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt