Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Netradiční mikina Again disponuje nadčasovým džínovým vzorem. Zajímavým aspektem modelu je stahování výstřihu na šňůrky a dírky s kovovým okrajem, které se vyskytují na přední části. Oblékání přes hlavu.    Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Velikost mikiny S/M M/L L/XL Délka od ramen (cm) 59 60 61 Šířka v podpaží (cm) x 2 53 54 55 Šířka v pase (cm) x 2 44 46 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 45 47 49 Délka rukávu od ramen (cm) 54 56 58 Délka rukávu od podpaží (cm) 43 44 45

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

Tadeáš Kočandrle, Libuň:
lehce se přiznám, že jsem byl, co Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá považovali na hloupost. Pak jsem ale v dílně slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá koupil a hned čtvrtý den ho dodali. Používám ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Nikol Čihařová, Mlýny:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíček dorazil. Řešila jsem s obchodem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyjasnilo a balíček mi přišel. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít více času ho řádněji prozkoumat a pochlubím se přátelům.

Hana Matejkovičová, Žumberk:
Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá je díky příjemnému materiálu a trendy designu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kámošky mi ho závidí, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Oceňuji na něm i to, že je lehce sehnatelný a kdykoliv potřebuji nový, není těžké ho objednat. Doručení běžně proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

Matěj B: tak jsem to dostala aje to super

Lucie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniela S: Tento Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adam G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Again tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt