Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Využijte trendu dlouhých mikin a zachumlejte se do jedné z našeho širokého portfolia! Mikina Carlo disponuje stylovou kapucí s výšivkou a dvěma předními kapsami. Model je vybaven šňůrkami v pase, které umožňují zvýraznění siluety. Model vyniká dekorativním řasením na ramenou. Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Délka od ramen v přední části (cm) 73 74 75 79 82 Šířka v podpaží (cm) x 2 49 51 53 56 58 Šířka v pase (cm) x 2 47 47 47 49 53 Šířka ve...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

Václav Kiesewetter, Kojatice:
Nejdříve bych uvedl, že jsem trochu skrblík, podle některých možná až moc. Tudíž než si zboží objednám, pečlivě si vše prověřím. Nepřekvapí vás proto určitě, že jsem si Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá pečlivě vyhledal online a porovnal zkušenosti. Udivilo mě, že byly vesměs příznivé. Mírně mě to znepokojilo, ovšem následně jsem si Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá stejně koupil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním hodnocením doplnit ještě jedno své doporučení. Byla to opravdu velmi správný koupě.

Aleš Dombrovský, Mezilečí:
Za mě Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Michael Essender, Měrunice:
Hodně mě zaujal tento nejnovější Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá, který byl uveden na trh. Očekával jsem moře drobností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a malou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí výkon výrazně ulehčila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Kamila Zemancová, Praskolesy:
Dlouho jsem uvažovala nad tím, který model by pro mě mohl být nejlepší. Vyzkoušela jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem objevila Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá jsem ale věděla, že je to nej volba. Zamilovala jsem se do něj na první pohled a jsem spokojená. Svými kvalitami mi Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá úplně vyhovuje, zvládne vše, co od něho potřebuji. Jenom mi ho čas od času zabaví můj partner.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

Jáchym : funkční výrobek

Tereza M: děda je z dárku je nadšený

Kateřina B: Tento Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ema G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Emma P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Carlo tmavě šedá - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt