Dámská mikina Charisa modrá - modrá

Dámská mikina Charisa modrá - modrá

Dámská mikina Charisa modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Charisa modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Charisa modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč

Široce střižená, volná mikina s delší zadní stranou je hitem této sezóny. Džínová mikina disponuje kapucí se šusťákovým povrchem a dvěma kapsami na zip na přední straně. Model se dá stáhnout pomocí šňůrek v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Zapínání pomocí asymetrického zipu.   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Délka od ramen v přední části (cm) 72 74 76 80 83 Délka od ramen v zadní části (cm) 79 81 83 88 92 Šířka v podpaží (cm) x 2 47 49 51...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Charisa modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Charisa modrá - modrá

Julie Roulová, Lázně Bohdaneč:
Dlouho jsem porovnávala tyto dva Dámská mikina Charisa modrá - modrá, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit na internetu. Nezpochybnitelnými pozitivy daného produktu jsou, že mají návod v češtině, docela snadno se dají demontovat, vyčistit, dají se dokoupit náhradní součástky, má ideální objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Bohužel našla jsem i nevýhody. Jednak to byla doprava, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo souvislost. Mimo jiné šlo o: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost použít více variant, velká spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

Petra Haničincová, Zašová:
Mám Dámská mikina Charisa modrá - modrá již 6 měsíců a stále jsem nadšená

Veronika Götzová, Mladé Bříště:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s manželem vybírali vhodný Dámská mikina Charisa modrá - modrá, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme maximální kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Šárka Pechancová, Kynšperk nad Ohří:
Ovšem, že jsem před nákupem byla jako většina mírně opatrná. Nastudovala jsem ale mnoho nadšených názorů a dala jsem se také zlákat k nákupu Dámská mikina Charisa modrá - modrá. A znamenitě jsem učinila. Nyní se k oslavným ohlasům totiž rozhodně musím připojit. Pokud teď s objednávkou váháte, tak přestaňte váhat a Dámská mikina Charisa modrá - modrá si objednejte. Budete nadšení, Dámská mikina Charisa modrá - modrá patří ve svém sortimentu k nejlepším výrobkům.

Simona Dřevová, Velenice:
Našla jsem si u vás Dámská mikina Charisa modrá - modrá a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti doručení, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není běžné. Ještě jednou mnohokrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Charisa modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Charisa modrá - modrá

František R: Celkem jsem spokojený.

Zdeněk H: 110 % spokojenost

Amálie L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jáchym H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina M: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Charisa modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Charisa modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt