Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Danny světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Danny světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Široce střižená, volná mikina s delší zadní stranou je hitem této sezóny. Džínová mikina disponuje dvěma kapsami na přední straně a jednou menší kapsou na zip na rukávu. Model se dá stáhnout pomocí šňůrek v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety.   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester                 Velikost mikiny S M L XL XXL Délka od ramen v přední části (cm) 70 72 74 77 80 Šířka v podpaží (cm) x 2 48 51 54 56 58 Šířka v pase (cm) x 2 48 49 50 53 56 Šířka přes boky (cm) x 2...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

Andrea Pivovarčíková, Biskupice-Pulkov:
Jako starší žena se dnes moc nevyznám v tom, co je výhodné. Většinou dám na zkušenosti kohokoliv znalejšího a na testy, které si model získal u jiných uživatelů. V tomto případě jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. Dámská mikina Danny světle modrá - modrá používám už dva týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také napsat hodně seriózní jednání ze strany eshopu.

Jonáš Hampeis, Dílce:
Dámská mikina Danny světle modrá - modrá z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a kvality obou. V domácícm nasazení bych se bál o bytelnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Laura Sedlačíková, Víchová nad Jizerou:
Vybrat si ten správný výrobek může být velmi složité. Na trhu existuje neuvěřitelná paleta rozdílných variant. Já jsem se rozhodla Dámská mikina Danny světle modrá - modrá a svého rozhodnutí vůbec nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mou volbu jen utvrdilo a vím, že bych nijak neměnila. Dámská mikina Danny světle modrá - modrá jsem poté doporučila současně také všem kamarádům. A ráda bych o něm touto cestou doporučila i nerozhodným lidem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

Jakub P: Přišlo to celkem rychle

Šimon J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura D: Ideální k osmnáctinám :)

Tomáš H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Danny světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Danny světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt