Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Široce střižená, volná mikina s delší zadní stranou je hitem této sezóny. Džínová mikina disponuje dvěma kapsami na přední straně a jednou menší kapsou na zip na rukávu. Model se dá stáhnout pomocí šňůrek v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety.   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S M L XL XXL Délka od ramen v přední části (cm) 70 72 74 77 80 Šířka v podpaží (cm) x 2 48 51 54 56 58 Šířka v pase (cm) x 2 48 49 50 53 56 Šířka přes boky (cm) x 2 50 52 54 57 60...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

Kristýna Palenčárová, Blatnice pod Svatým Antonínkem:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za nejlepší Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Lukáš Uzlík, Olovnice:
Jen co jsem ho zahlédl, hned jsem si byl přesvědčený, že Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malá a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na jakékoliv z prodejen, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a parádní jednání, to se přece cení!

Michal Lipus, Borovany:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá mohl být tak dobrý, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám příliš dobré zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Radek Tomašovič, Dobev:
Naprosto skvělí Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá, který je standardní unisex. Hodí se jak nám, drsným chlapům, tak jemným dívkám, které potřebují cítit něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá, které konečně využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá rodinného pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Linda Nerádová, Kocelovice:
Objednala jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

Jonáš G: Jsem ráda, že to mám

Nikol K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Denis K: je to fajné

Kamila : dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Danny tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt