Dámská mikina Dragie černá - černá

Dámská mikina Dragie černá - černá

Dámská mikina Dragie černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Dragie černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Dragie černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč

Na chladné podzimní dny je vhodné obléct se teple, ale zároveň i pohodlně. Naše mikina Dragie splňuje obě dvě podmínky. Mikina je s kapucí, s dvěma předními kapsami a manžetami na rukávech a v pase. Ale hlavně je povrch mikiny nepromokavý a prošívaný. Střih:  s kapucí                  Trend: outdoor                                   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Rozměry S M L XL Délka od ramene - vpředu (cm) 66 70 74 78 Šířka v podpaží (cm) x 2 45 48 50 52 Šířka pasu (cm)...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Dragie černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Dragie černá - černá

Viktorie Brouková, Malovice:
Tento Dámská mikina Dragie černá - černá jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k počítači a zakoupila. Po celkem krátké chvíli zazvonil kurýr a já ho můžu vyzkoušet. Jsem opravdu spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Roman Čtvrtník, Želkovice:
Navzdory tomu eshop nabízel vskutku rozmanitou nabídku Dámská mikina Dragie černá - černá, nebylo mi do smíchu, když Dámská mikina Dragie černá - černá přivezl kurýr. Co se týče dovážky, vše na výbornou. Jenomže e-shop mi neuměl vysvětlit, proč zboží zaměnil. Reklamace se uzavřela za několik týdnů, což je podle mě velký zápor tohoto prodejce.

Jana Doupalová, Bílsko u Hořic:
Do obýváku jsme s milencem vybírali vhodný Dámská mikina Dragie černá - černá, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Dragie černá - černá

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Dragie černá - černá

Laura F: Je to dostatečné?

Kateřina V: já jsem to prostě chtěla

Ema K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Rozálie N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Hana T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Dragie černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Dragie černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt