Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Nadčasová, mladistvá mikina s barevnými výšivkami je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina má džínový vzor a obléká se přes hlavu.    Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S/M M/L L/XL Délka od ramen (cm) 62 63 65 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 53 55 Šířka v pase (cm) x 2 50 53 55 Šířka ve spodní části (cm) x 2 50 53 55 Délka rukávu od ramen (cm) 60 62 64 Délka rukávu od podpaží (cm) 46 47 49    

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Šimon Vacula, Mezná:
Jestliže hledáte ideální poměr ceny a kvality, bude pro vás Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá skvělou volbou. Hanbu si mimo to neutrhne dokonce ani před “rozmazlenými“ spotřebiteli. Pro lidi, kteří ještě nyní váhají s objednáním, je Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá na první kontakt se s těmito produkty bezkonkurenční. Lehce se používá, současně ovšem dokonale plní svůj účel a snese srovnání i s mnohem dražšími typy.

Patrik Hirschkorn, Chotěšov:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se povídá, si ocukroval práci. Kolegové mi poradili Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově levný, po chvilkovém váhání jsem si ho zakoupil. Musím říci, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

Josef Hylský, Horní Police:
Já si vždy takové věci neobjednávám, tohle nechávám na manželce. Ale Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá byl o něčem jiném, výrobek jsem viděl v reklamě a na první pohled jsem se utvrdil v tom, že ho musím mít. Tudíž jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás zbytečně napínat, je to úplně boží věcička a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá bych si již nechtěl svůj každodenní stereotyp představit.

Josef Deus, Ločenice:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže obchod proběhl velmi hezky a ještě opět díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Viktor Z: Přišlo to celkem rychle

Radek H: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matěj P: Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt