Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Nadčasová, mladistvá mikina s barevnými výšivkami je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina má džínový vzor a obléká se přes hlavu.    Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S/M M/L L/XL Délka od ramen (cm) 62 63 65 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 53 55 Šířka v pase (cm) x 2 50 53 55 Šířka ve spodní části (cm) x 2 50 53 55 Délka rukávu od ramen (cm) 60 62 64 Délka rukávu od podpaží (cm) 46 47 49    

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Hana Bartoncová, Kozlany:
Tento Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá je opravdu skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového zakoupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to utratila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si to objednala. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Lukáš Pštross, Třeboc:
Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá jsem zahlédl dříve u kamaráda na přednášce z biologie. Hned mě zaujalo, že vypadá dobře. Tak jsem se s kolegou pár minut bavil. Chválil si ho, proto jsem učinil rozhodnutí, že si ho taky objednám. Vybral jsem si finance, objednal si ho a teď už můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní věc a já jsem moc rád, že jsem si ho objednal.

Tadeáš Štrejl, Mutějovice:
Vzhledem k tomu, že mi Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá nefunguje, byl jsem nucen zakoupit si další. Rozdíl mezi kamenným a online prodejcem byl jak v ceně, tak době dodání a navíc ve službách. Přestože preferuji osobní setkání a možnost si Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá osahat, nyní jsem jsem dal na službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tohoto prodejce doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Valerie N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Johana L: dobré

Aleš U: Celkem jsem spokojený.

Hana D: já jsem to prostě chtěla

Alena P: Tento Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Fewles světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt