Dámská mikina Jam modrá - modrá

Dámská mikina Jam modrá - modrá

Dámská mikina Jam modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Jam modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Jam modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Elegantní dámská mikina Jam s klasickým zapínáním na zip. Obsahuje kapuci a dvě boční kapsy. Mikina má navíc dekorativní knoflíčky vpředu. Je ideální do chladnějšího počasí na výlety, či na procházky po městě. Střih:  s kapucí                  Trend: jednobarvná                                      Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Rozměry S M L XL Délka od ramene - vpředu (cm) 71 74 77 80 Délka vzadu (cm) 79 82 85 88 Šířka v podpaží (cm) x 2 47 50 53 56 Šířka pasu (cm) x 2...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Jam modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Jam modrá - modrá

Josef Koblása, Děkov:
Dámská mikina Jam modrá - modrá mi přišel ve stoprocentním stavu a bez prodlevy. Bohužel na základě popisu, měl Dámská mikina Jam modrá - modrá přijít ve speciálním pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby se nejednalo o dárek, asi bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ovšem i přesto domluva byla bezproblémová. Omluvili se mi a obratem mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, je nabídka dopravců. Internetový obchod upřednostňuje jednu společnost, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Aleš Priatka, Pokojov:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Koupen pro staršího syna s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch Dámská mikina Jam modrá - modrá hraje také malost i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Šimon Cvoreň, Paseka:
„Už jsi vyzkoušel Dámská mikina Jam modrá - modrá?“ vyzvídají se mě moji nejbližší. Dlouho jsem jim odpovídal, že bohužel nikoliv. A popravdě ani nějak neřešil, proč bych ho vyzkoušet měl. Dotazů bylo ale každým dnem víc. No a tak jsem učinil rozhodnutí zkrátka Dámská mikina Jam modrá - modrá na vlastní kůži prověřit. V tom momentě jsem pochopil. Dámská mikina Jam modrá - modrá je totiž vážně boží, přesně tak, jak ho popisuje prodejce. I já tak můžu kolegům položit otázku: „A už jsi vyzkoušel Dámská mikina Jam modrá - modrá?“

Jan Maděryč, Nový Vestec:
S ohledem na to, že mi Dámská mikina Jam modrá - modrá přestal fungovat, byl jsem nucen pořídit si ještě jeden. Rozdíl mezi kamenným a eshopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo to v přístupu prodávajícího. I když preferuji osobní kontakt a možnost si Dámská mikina Jam modrá - modrá prohlédnout, nyní jsem si vybral službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tento eshop doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Jam modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Jam modrá - modrá

Karolína S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vít R: 110 % spokojenost

Johana B: já jsem to prostě chtěla

Sabina M: Tento Dámská mikina Jam modrá - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kamila J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Jam modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Jam modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt