Dámská mikina Jerry modrá - modrá

Dámská mikina Jerry modrá - modrá

Dámská mikina Jerry modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Jerry modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Jerry modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Široce střižená, volná mikina s delší zadní stranou je hitem této sezóny. Džínová mikina disponuje kapucí a dvěma kapsami na přední straně. Model se dá stáhnout pomocí šňůrek v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety.   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S M L XL XXL Délka od ramen v zadní části (cm) 79 81 84 87 91 Délka od ramen v přední části (cm) 72 75 79 80 81 Šířka v podpaží (cm) x 2 47 49 53 54 54 Šířka v pase (cm) x 2 44 45 48 52 55 Šířka ve spodní části...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Jerry modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Jerry modrá - modrá

Šárka Kverková, Strupčice:
Od té doby, co jsem na mateřské, objednávám často přes internet, je to pohodlnější, než se s bejbískem tahat po nákupech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu produkty, které chcei. Narazila jsem tam i na tento Dámská mikina Jerry modrá - modrá, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Matyáš Onderka, Nišovice:
Manželka mě pověřila nákupem Dámská mikina Jerry modrá - modrá. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Milá vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. Dámská mikina Jerry modrá - modrá jsem dal svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší kanceláři.

Emma Přibáňová, Nebužely:
Předtím jsem ho vyzkoušela Dámská mikina Jerry modrá - modrá, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi skeptická ke všem jiným výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tenhle případ. Otestovala jsem si, že pouze tento výrobek nabízí reálně jedinečné účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez nadšení spokojená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Jerry modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Jerry modrá - modrá

Veronika L: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michael K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Natálie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Jerry modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Jerry modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt