Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč

Stylová dámská mikina Kumo vás nadchne svým jedinečným barevným designem. Je vyráběna z tenčího bavlněného materiálu, nejedná se tedy o typ hrubé mikiny. Je možno vybírat ze dvou povedených barevných provedení a hned z pěti velikostí. Složení: 75% bavlna 25% polyester Rozměry v (Cm) Velikost M L XL XXL XXXL Délka 61 62 63 64 65 Obvod hrudníku 90 96 102 108 114 Rukáv 59 60 61 62 63 Ilustrační obrázek, jak měřit (kabáty, košile, mikiny, svetry)

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

Michael Bija, Skomelno:
Už kdysi jsem měl v plánu podobný výrobek zakoupit. Když jsem pak narazil na e-shop Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá, již nebylo nad čím pořád pochybovat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany firmy, vše realizovalo přesně takovým způsobem, jak mělo. Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá ve smluvený den dorazil a od té doby ho každý den ke stoprocentní spokojenosti používám. Má však malinkou chybičku: Nebudete se ho chtít vzdát ani na chvilku.

Jan Hypša, Stojice:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý obchod a vyplatilo se. Očekávaná zpracování produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností širokého výběru barevné varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Jaroslav Kovalev, Žákava:
S Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá jsem před časem moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá mě přiměl úplně přijmout jiný názor. Protože je naprosto odlišný. Nenechte se tak odradit a vážně ho v brzké době objednejte, uhrane vás tak jako mě. Je ekonomický, komfortně se používá a navíc i pěkně vypadá. Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá ihned zapadne do vaší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

Marie : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Linda B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktor J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michael K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eliška H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Mikina Kumo bílá AKCE - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt