Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská Mikina Kumo bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská Mikina Kumo bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Stylová dámská mikina Kumo vás nadchne svým jedinečným barevným designem. Je vyráběna z tenčího bavlněného materiálu, nejedná se tedy o typ hrubé mikiny. Je možno vybírat ze dvou povedených barevných provedení a hned z pěti velikostí. Složení: 75% bavlna              25% polyester   Rozměry v (Cm)   Velikost                  M                      L                    XL                       XXL                 XXXL          Délka                      61                    62                ...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

Alžběta Janatková, Nejepín:
Objednávám na tomto Eshopu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s zbožím, které mi dojde. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejkratší možném času. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak hezky slouží. A příjemné jednání, obětavost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Eva Křídlová, Kostelní Myslová:
Koupila jsem si Dámská Mikina Kumo bílá - bílá a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou výdrží a slouží. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení Dámská Mikina Kumo bílá - bílá opravdu pospíchala.

Hana Viktorová, Vejprnice:
V obchodě jsem potkala Dámská Mikina Kumo bílá - bílá, kterou jsem delší čas hledala. Přehlednost zboží a dodací termíny byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že dopoledne mi bude doručen balík. A tak se za 2 hodiny stalo. Dopravce stal pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

Kristýna B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie F: Ideální k osmnáctinám :)

Matyáš : Celkem jsem spokojený.

Aleš V: je to fajné

Viktor K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Mikina Kumo bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Mikina Kumo bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt