Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Lena světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Lena světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Využijte trendu dlouhých bund s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia!  Tento trendy dlouhý střih bundy s protažením v zadní části poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Džínová mikina se dá navíc libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Model disponuje také kapucí a dvěma předními kapsami s dekorativními knoflíky.   Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S M L XL XXL Délka mikiny od ramen...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

Jana Valošková, Koloveč:
Já osobně nemám s Dámská mikina Lena světle modrá - modrá své dlouhodobé zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Sáhla jsem po něm zejména z důvodu, že měl na webu opravdu hezké ohlasy a protože spousta sousedek si ho taky pořídilo. Maminka, navzdory tomu, že byla nejdříve trochu rozpačitá, si produkt dneska nemůže vynachválit. Vždy, když k ní přijedu, tak o produktu hovoří a je vážně nadšená.

Nikola Kutková, Hlušice:
S Dámská mikina Lena světle modrá - modrá jsem nadmíru spokojena. Stoprocentně splnil má očekávání a samozřejmě se nelišil od obrázku z eshopu. Již podle produktových fotografií jsem měla jistotu v tom, co si kupuji a zklamaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho mám doma, se můj život skutečně velmi zjednodušil. Ostatním můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se díky němu celá řady problémů.

František Slončík, Zastávka:
Dámská mikina Lena světle modrá - modrá jsem uviděl napoprvé u přítele na přednášce z chemie. Ihned mě zaujalo, že má pěkný vzhled. Z toho důvodu jsem se s kolegou chvíli bavil. Neměl křivého slova, tudíž jsem se rozhodl, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, koupil si ho a nyní již můžu konstatovat, že si kolega nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní věc a já jsem velmi nadšený, že ho mám.

Simona Tenglerová, Dolní Vilémovice:
Skvělý Dámská mikina Lena světle modrá - modrá, díky kterému stíhám své každodenní starosti zcela s klidem. Luxusní, šikovný, ale také i moderní a trendy. V e-shopu je nabízen v mnoha barvách, které uspokojí i ty nejnáročnější lidi. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. Dámská mikina Lena světle modrá - modrá je zároveň i báječným dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

Miroslav F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anežka K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Samuel R: Přišlo to celkem rychle

Nela S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Samuel : krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Lena světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Lena světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt