Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Využijte trendu dlouhých bund s asymetrickým střihem a zachumlejte se do jedné z nich z našeho širokého portfolia! Tento trendy dlouhý střih bundy s protažením v zadní části poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Džínová mikina se dá navíc libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Model disponuje také kapucí a dvěma předními kapsami s dekorativními knoflíky. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost mikiny S M L XL XXL Délka mikiny od ramen (cm) 76 78 80 82 87...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

Matěj Jurda, Pičín:
Daný Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá jsem našel náhodou na internetu. Ohlasy na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že by to nemusel být takový risk. Jistěže jsem měl trochu obavy, to je asi při koupi přes internet přirozené, ale když mi Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá přivezli až ke dveřím, přišel jsem na to, že obavy byly naprosto neopodstatněné. Funguje perfektně, hodně mi pomáhá a nyní jsem fakt rád, že jsem si ho koupil. Není co dodat!

Johana Jendelová, Nový Dům:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém sehnat si produkty v klasickém obchodě. K tomu všemu výběr je velice omezen, ceny jsou nadsazené, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi příjemná paní - dáma vysvětlila, z čeho se Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

Patrik Tanner, Štramberk:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s křesly, oblečení, tříkolky a pod. Toto je perfektní Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení skříní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

Josef K: Jsem ráda, že to mám

Josef B: funkční výrobek

Andrea : Je to dostatečné?

Viktor S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jáchym D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Lena tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt