Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Margo světle šedá - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Margo světle šedá - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč

Stylová, mladistvá mikina Margo je klenotem každého šatníku. Mikina láká svým originálním vzorem, který se objevuje zejména na kapuci, ale také na detailech kolem kapes. Ty jsou na mikině celkem tři, dvě klasické a jedna malá kapsa na zip na hrudi. Zadní strana je ponechána bez vzoru.  Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S M L XL Délka mikiny od ramen (cm) 67 68 70 71 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 47 48 49 Šířka v pase (cm) x 2 42 44 45 46 Šířka ve spodní části...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

Aneta Strmísková, Říčky v Orlických horách:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho Dámská mikina Margo světle šedá - šedá jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a zpracování. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za lepší cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je perfektní!

Jonáš Bidmon, Horní Ves:
Chtěl jsem udělat radost manželce k narozeninám. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený Dámská mikina Margo světle šedá - šedá je báječný. Žena byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Anna Hasanová, Libeř:
Dlouho jsem hledala informace na tyto dva Dámská mikina Margo světle šedá - šedá, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit na internetu. Největšími klady daného produktu jsou, že mají české instrukce, docela snadno se dají rozebrat, vyčistit, dají se objednat náhradní díly, má optimální objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ovšem našla jsem i nevýhody. Prvně to byla doprava, i když to se zakoupeným produktem to nemělo nic společného. Dále se jednalo o: nevhodné bezpečnostní opatření, není možnost výběru více typů, velká spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

Andrea : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anežka R: já jsem to prostě chtěla

Marie P: Ideální k osmnáctinám :)

Tadeáš H: Dámská mikina Margo světle šedá - šedá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Margo světle šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Margo světle šedá - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt