Dámská mikina Mickey bílá - bílá

Dámská mikina Mickey bílá - bílá

Dámská mikina Mickey bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Mickey bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Mickey bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Mladistvá mikina s potiskem známé postavičky myšky Mickey je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina je vyrobena téměř ze 100% z bavlny a obléká se přes hlavu.    Materiál: 95% bavlna                  5% elastan   Velikost mikiny   UNI Délka od ramen (cm) 60 Šířka v podpaží (cm) x 2 52 Šířka v pase (cm) x 2 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 40 Délka rukávu od ramen (cm) 58 Délka rukávu od podpaží (cm) 46

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Mickey bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Mickey bílá - bílá

Miroslav Štros, Otěšice:
Již několikrát jsem toužil takový produkt zakoupit. Ve chvíli, kdy jsem našel webovky Dámská mikina Mickey bílá - bílá, najednou jsem neměl nad čímkoliv nadále váhat. Velmi dobrá zákaznická podpora ze strany e-shopu, vše realizovalo stoprocentně tak, jak mělo. Dámská mikina Mickey bílá - bílá ve smluvený termín přivezl pošťák a od toho momentu ho den co den k plné spokojenosti využívám. Má ovšem malou vadu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na minutu.

Jiří Kuldan, Vrbatův Kostelec:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s Dámská mikina Mickey bílá - bílá moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže prodej proběhl hodně korektně a ještě jednou děkuji.

Klára Šandarová, Staré Bříště:
Absolutní špička mezi Dámská mikina Mickey bílá - bílá! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. Dámská mikina Mickey bílá - bílá používám hodně let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při rovnoměrné teplotě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Mickey bílá - bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Mickey bílá - bílá

Laura H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petr : tak jsem to dostala aje to super

Dominika K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Josef : Přišlo to celkem rychle

Jaroslav F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Mickey bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Mickey bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt