Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Mickey bílá X - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Mickey bílá X - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Mladistvá mikina s potiskem populární postavičky myšky Mickey je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina je vyrobena téměř ze 100% z bavlny a obléká se přes hlavu.    Materiál: 95% bavlna                  5% elastan   Velikost mikiny   UNI Délka od ramen (cm) 58 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 Šířka v pase (cm) x 2 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 43 Délka rukávu od ramen (cm) 58 Délka rukávu od podpaží (cm) 46

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Hana Janošťáková, Mirotice:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení zboží. Precizní. Dámská mikina Mickey bílá X - bílá přišel v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně navracet a nakupovat dále.

Marie Žalčíková, Kokašice:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám Dámská mikina Mickey bílá X - bílá zakoupit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně zakoupení doporučil i šéf, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej doručila za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z krabice a otestovala. Prostě to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej zaplatí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Matouš Humpolík, Drahoňův Újezd:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Dámská mikina Mickey bílá X - bílá!“ Její chmury se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Samuel Bočánek, Úlehle:
Jak jsem spokojený s Dámská mikina Mickey bílá X - bílá? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Jan Brhel, Skalka u Doks:
Jsem povahou hrdina - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyběhla reklama na Dámská mikina Mickey bílá X - bílá, zkusil jsem to pořídil. A bingo, trefa do černého. Zboží dorazil bezchybně zabalený a tím pádem neponičený. Skvělý poměr cena/kvalita, hezký vzhled, příjemné používání, dokonalé zpracování. Prostě výhra a absolutní spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Samuel K: tak jsem to dostala aje to super

Lukáš V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristián W: funkční výrobek

Eva K: nemá chybu

Nikol M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Mickey bílá X - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt