Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Mickey bílá X - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Mickey bílá X - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Mladistvá mikina s potiskem populární postavičky myšky Mickey je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina je vyrobena téměř ze 100% z bavlny a obléká se přes hlavu.    Materiál: 95% bavlna                  5% elastan   Velikost mikiny   UNI Délka od ramen (cm) 58 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 Šířka v pase (cm) x 2 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 43 Délka rukávu od ramen (cm) 58 Délka rukávu od podpaží (cm) 46

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Tobiáš Musílek, Pchery:
Jedná se o trošku dražší model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si Dámská mikina Mickey bílá X - bílá objednal, tak jej snad využiji. Za tu hodnotu je trochu jednodušší, ale jinak funguje perfektně a myslím, že se nám doma ještě užije. Pokud bych objednával opět, vzal bych jednodušší model, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Karel Hušner, Rudice:
Při nákupu Dámská mikina Mickey bílá X - bílá jsem celkem nekompromisní. Stojím si za zpracováním a levnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu profesionální jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé zakázky, Dámská mikina Mickey bílá X - bílá je přesně takový, jaký potřebuji a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný nákup. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

Michaela Pelánová, Nová Lhota:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý Dámská mikina Mickey bílá X - bílá a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Aleš Maiwald, Lhotky:
Tento Dámská mikina Mickey bílá X - bílá jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Nela M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristián P: 110 % spokojenost

Vojtěch G: Celkem jsem spokojený.

Daniela : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Mickey bílá X - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Mickey bílá X - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt