Dámská mikina Minie M bílá - bílá

Dámská mikina Minie M bílá - bílá

Dámská mikina Minie M bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Minie M bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Minie M bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Mladistvá, puntíkovaná mikina s potiskem postavičky myšky Minie je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina je vyrobena téměř ze 100% z bavlny a obléká se přes hlavu.    Materiál: 95% bavlna                  5% elastan   Velikost mikiny   UNI Délka od ramen (cm) 58 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 Šířka v pase (cm) x 2 46 Šířka ve spodní části (cm) x 2 40 Délka rukávu od ramen (cm) 58 Délka rukávu od podpaží (cm) 46

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Minie M bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Minie M bílá - bílá

Pavel Giňa, Slavošov:
Dámská mikina Minie M bílá - bílá, který prodáváte, jsem potřeboval jako náhradu za podobný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem poupravil po obdržení zásilky. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Daniela Boudová, Újezd u Chocně:
Obdržela jsem Dámská mikina Minie M bílá - bílá jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kamarádka dala milý dárek.

Natálie Hajduková, Modletice:
Občasně kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem otestuji. Avšak u Dámská mikina Minie M bílá - bílá se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na narozeniny koupím taky takový.

Daniela Klajblová, Korno:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to často levnější a jsou výrobky, které sám na vesnici ani jinak nekoupí. O pořízení Dámská mikina Minie M bílá - bílá jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kolegyně v práci mě doslova ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů Dámská mikina Minie M bílá - bílá dorazil. Užívám ho již třetí měsíc a jsem neodolatelně spokojená.

Andrea Polnická, Brloh:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný model jako je Dámská mikina Minie M bílá - bílá. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde dodržet. S objednávkou jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (nepříjemná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě Dámská mikina Minie M bílá - bílá mě ale oslovila už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na Dámská mikina Minie M bílá - bílá vyptávala a moje otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a musím napsat, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také výborný výrobek, který chci všem poradit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Minie M bílá - bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Minie M bílá - bílá

Lukáš B: Přišlo to celkem rychle

Markéta F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Adam P: 110 % spokojenost

Sabina J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sofie M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Minie M bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Minie M bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt