Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina New York City světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina New York City světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Nadčasová, mladistvá mikina s potiskem New York City je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina má džínový vzor a obléká se přes hlavu.    Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Velikost mikiny S/M M/L L/XL Délka od ramen (cm) 62 64 66 Šířka v podpaží (cm) x 2 52 53 54 Šířka v pase (cm) x 2 52 53 54 Šířka ve spodní části (cm) x 2 52 53 54 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 63 Délka rukávu od podpaží (cm) 46 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

Adam Seliger, Nový Kramolín:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se hecovali, až jeden kolega trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už Dámská mikina New York City světle modrá - modrá má v koupelně taky a pochválila ho i tchýně.

Patrik Cupal, Borkovany:
I když internetový obchod nabízel vskutku širokou nabídku Dámská mikina New York City světle modrá - modrá, nebylo mi do smíchu, když Dámská mikina New York City světle modrá - modrá dorazil. Co se týče dovážky, nemůžu nic špatného napsat. Ovšem e-shop mi nedokázal vysvětlit, proč přišel jiný typ. Záležitost byla vyřešena po více jak měsíci, což považuji za nezanedbatelný zápor tohoto prodejce.

Matěj Teska, Věšín:
Potřeboval jsem objednat Dámská mikina New York City světle modrá - modrá v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek odeslali obratem. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Aleš Aišman, Okrouhlá:
S tímto Dámská mikina New York City světle modrá - modrá jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí činnosti celkem nešika, nemusel jsem mít strach s Dámská mikina New York City světle modrá - modrá dělat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je velmi klidný. Vřele ho všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

Petra Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Simona : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Rozálie K: Je to dostatečné?

Viktor : 110 % spokojenost

Matyáš : Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina New York City světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina New York City světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt