Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Picture světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Picture světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Mladistvá mikina s barevnými výšivkami a potiskem je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina má džínový vzor a obléká se přes hlavu.    Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S/M M/L L/XL Délka od ramen (cm) 63 65 67 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 52 54 Šířka v pase (cm) x 2 48 50 52 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46 48 50 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 62 Délka rukávu od podpaží (cm) 43 43 43

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

Richard Habura, Velemín:
Opravdu hezký dotykový Dámská mikina Picture světle modrá - modrá s intuitivním ovládáním které zvládne úplně každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Eliška Brücknerová, Drahonín:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento Dámská mikina Picture světle modrá - modrá nikdy nevybrala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Dominika Turtáková, Krásno:
O Dámská mikina Picture světle modrá - modrá jsem se dozvěděla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm mluvily dvě ženy stojící za mnou. Vlastně jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly moji pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k netu a nabídku Dámská mikina Picture světle modrá - modrá lehce dohledala. Rozmýšlela jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka dorazila hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu moc spokojená.

Linda Hénková, Dolní Rožínka:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký Dámská mikina Picture světle modrá - modrá vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Nikolas Frieb, Líně:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto Dámská mikina Picture světle modrá - modrá chci říci, že splňuje moje potřeby. Je funkční, praktický a hodně silný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili skvělé jednání i zabudování. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

Jakub : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aleš P: tak jsem to dostala aje to super

Kamila F: Ideální k osmnáctinám :)

Radek G: Jsem ráda, že to mám

Laura J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Picture světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Picture světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt