Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

Mladistvá mikina s barevnými výšivkami a potiskem je ideálním modelem pro běžné a pohodlné nošení. Mikina má džínový vzor a obléká se přes hlavu.    Materiál: 65% bavlna                  35% polyester   Velikost mikiny S/M M/L L/XL Délka od ramen (cm) 63 65 67 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 52 54 Šířka v pase (cm) x 2 48 50 52 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46 48 50 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 62 Délka rukávu od podpaží (cm) 43 43 43

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

Daniel Šíd, Rybitví:
Musel jsem chvíli přesvědčovat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá vrátím, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z dílny již ho užívala a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Josef Karela, Útěchovice pod Stražištěm:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem dobře, protože se denně vídám s klienty. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomto směru mi Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom obrovský podíl. Jsem šťastný jako už dávno nebyl.

Jakub Almer, Jablonec nad Nisou:
Že elegantní design nemůže jít ruku v ruce s prvotřídním výkonem? Měl jsem stejný názor. Respektive do momentu, než jsem narazil na Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá. Podobné produkty nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co umí, ale současně tím, jaký má design. Může se tak stát skvělým stylovým doplňkem každého stylového muže. Vaše okolí vás díky němu stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá nedám z ruky, stal se pro mě užitečnou pomůckou.

Lucie Švestáková, Kamenná Horka:
Potřebovala jsem tento Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá velmi rychle poslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená dobrým přístupem. Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více milejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

Karolína P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Barbora H: já jsem to prostě chtěla

Josef B: Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sofie : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Picture tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt