Dámská mikina Puttey šedá - šedá

Dámská mikina Puttey šedá - šedá

Dámská mikina Puttey šedá - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Puttey šedá - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Puttey šedá - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1574 Kč
Naše cena: 1049 Kč

Tečky a jenom tečky! Ale proč ne, když jsou prostě super. Dámská mikina zdobena puntíky na podšívce zaujme a především zahřeje. Mikina s kapucí, s lemy ve spodní části i na rukávech a taky se dvěma kapsami na přední části je výborná na nošení do školy nebo když jdete s přáteli ven. Trend: městský Střih: s dlouhým rukávem Materiál: 65% bavlna                35% polyester     Velikost S M L XL Celková délka od ramen (cm) 70 72 75 77 Šířka hrudníku (cm) x 2 47 49  51  53  Šířka pasu (cm) x 2 45 46...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Puttey šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Puttey šedá - šedá

Jaroslav Tioka, Křečovice:
Po zkušenostech se dílenským nářadím už nakupuji pouze Dámská mikina Puttey šedá - šedá. Skvěle drží, rukojeť je jemná. S Dámská mikina Puttey šedá - šedá se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na dílenské práce, párkrát použita na dřevo. Funguje skvěle

Johana Fibikarová, Dukovany:
Tento Dámská mikina Puttey šedá - šedá jsem si zakoupila na základě nízké ceny a z důvodu, že byl k mání. Byla jsem nervózní, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly moc skvělé. Nejvíce všem vadil termín dopravy. Bohužel se tak stalo. Tento Dámská mikina Puttey šedá - šedá jsem musela mít docela brzy, a ve finále ho kurýr přivezl s několikadenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Jaroslav Laušman, Nepolisy:
S tímto Dámská mikina Puttey šedá - šedá jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí záležitosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s Dámská mikina Puttey šedá - šedá pracovat. Používá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně klidný. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Kristián Hofhans, Vápenice:
Když už si něco kupuji, tak chci, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, objednání přes net, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Zde mě ale udělali radost, byla to skutečně moc perfektní volba. Je příjemné vědět kde dělají svou práci kvalitně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Puttey šedá - šedá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Puttey šedá - šedá

Lukáš H: 110 % spokojenost

Rozálie P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alena M: Je to dostatečné?

Zuzana Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Puttey šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Puttey šedá - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt