Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Tiger Bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Tiger Bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč

Elegantní mikina Tiger šita ze směsi bavlny a polyesteru. Stylový design, kvalitní materiál, přívětivá cena. K dostání ve velikostech S,M,L.  Složení: 75% bavlna              25% polyester   Rozměry v (Cm)     Velikost                   M                 L                  XL                 XXL                     Délka                       61               63                 65              67                                Hrudník                   93               97                101    ...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

Petr Juríček, Chotěnov:
Dámská mikina Tiger Bílá - bílá jsem uviděl v minulosti u kamaráda na přednášce z biochemie. Ihned jsem si uvědomil, že nevypadá zle. Proto jsem se s ním pár minut bavil. Neměl křivého slova, proto jsem se rozhodl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a nyní už můžu prohlásit, že si kamarád nevymýšlel. Hodně kvalitní zboží a já jsem velmi rád, že jsem si ho objednal.

Tereza Pechancová, Ivanovice na Hané:
Na eshopu jsem si pořídila Dámská mikina Tiger Bílá - bílá, který v normálním obchodě není za méně než pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým mužem, že drahé položky není moc chytré nakupovat v e-shopu, rozhodla jsem se učinit příteli dobrou náladu (sobě taktéž), a tak jsem si jej zakoupila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Každopádně doporučuji tento eshop.

Eliška Routová, Libotov:
počátkem jsem měla chmury, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá často. Ale rozhodující v mém podání byla cena. Tento Dámská mikina Tiger Bílá - bílá stál levněji a přesto, že ho známý hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento kus je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, jelikož jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

Natálie Dobíhalová, Horní Počaply:
Já sama nemám s Dámská mikina Tiger Bílá - bílá své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Vybrala jsem ho zejména z důvodu, že měl online opravdu kladné ohlasy a protože spousta sousedek ho také mají. Máti, přestože byla na začátku trochu skeptická, si ho dneska velmi cení. Vždycky, když k ní s manželem přijedeme, tak o tom hovoří a je moc nadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

Hana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denis P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anna : Je to dostatečné?

Vít : je to fajné

Gabriela M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Tiger Bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Tiger Bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt