Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč

Elegantní mikina Tiger šita ze směsi bavlny a polyesteru. Stylový design, kvalitní materiál, přívětivá cena. K dostání ve velikostech S,M,L. Složení: 75% bavlna 25% polyester Rozměry v (Cm) Velikost M L XL XXL Délka 61 63 65 67 Hrudník 93 97 101 105 (obvod) Ramena 39 42 45 47 Rukáv 57 60 62 65 Ilustrační obrázek, jak měřit (kabáty, košile, mikiny, svetry)

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

Václav Sykala, Rokycany:
S ohledem na to, že mi Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá nefunguje, musel jsem zakoupit si další. Rozdíl mezi kamenným a online obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo to v přístupu prodávajícího. Navzdory tomu, že upřednostňuji osobní kontakt a možnost si Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá prohlédnout, pro jednou jsem si vybral službu internetového prodejce. Tohoto rozhodnutí nelituji a tento eshop si vážím.

Radek Šuranský, Býšovec:
Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá jsem si pořídil hlavně proto, že nebyl předražený. Nejsem příliš bohatý, naopak se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Neodhadoval jsem moc kvalitní materiály, ale výrobek mě příjemně překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Známému, který mi ho doporučil, jsem poté za odměnu věnoval láhev dobrého vína, protože mi tím udělal vskutku ohromnou radost.

Lucie Batyiová, Hradečno:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem zrovna Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, jelikož jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou hodnotou rozhodně předčí stejné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

David Güttler, Dolní Žandov:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky obden a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Filip Klubrt, Češov:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se štouchali, až jeden kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá má v koupelně také a pochválila ho i dcera.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

František J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aneta D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina I: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Hana R: Ideální k osmnáctinám :)

Kamila P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská mikina Tiger Černá SLEVA - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt