Dámská plátěná kabelka černá - černá

Dámská plátěná kabelka černá - černá

Dámská plátěná kabelka černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská plátěná kabelka černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská plátěná kabelka černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 608 Kč
Naše cena: 405 Kč

Jednoduchá elegantní plátěná kabelka, která okouzlí hlavně svou bezkonkureční cenou. Krom toho se může pyšnit svým povedeným designem. Kabelka obsahuje kapsu, která je chráněná zipem.  Složení: 95% polyester               5% syntetická kůže  Rozměry v cm: 44*30*8 Délka/Výška/Tloušťka Podívejte se i na naše ostatní kabelky    

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská plátěná kabelka černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská plátěná kabelka černá - černá

Adam Pelz, Plešnice:
Doporučuji! Já osobně jsem z Dámská plátěná kabelka černá - černá nadšený a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a masovost převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento výrobek splňuje, užívám ho už roky a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Julie Polehlová, Homole:
Jsem už postarší dáma a v novodobých věcech se moc nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal Dámská plátěná kabelka černá - černá a otázal se mě, jestli bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes dopoledne dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Michaela Gunarová, Velký Šenov:
Dámská plátěná kabelka černá - černá jsem hledala pět týdnů, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má velmi hezký design. Rovněž cena mi imponuje, a proto mohu doporučit i dalším.

Johana Kyzlinková, Ostrava:
Přemýšlela jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I když, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila Dámská plátěná kabelka černá - černá. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu levný. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Asi bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že dělá to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská plátěná kabelka černá - černá

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Dámská plátěná kabelka černá - černá

Ema : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aneta : děda je z dárku je nadšený

Kristýna : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Petr G: Dámská plátěná kabelka černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská plátěná kabelka černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská plátěná kabelka černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt