Dámská pletená vesta - béžová

Dámská pletená vesta - béžová

Dámská pletená vesta - béžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská pletená vesta - béžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská pletená vesta - béžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 989 Kč
Naše cena: 659 Kč

Stylová dámská pletená vesta v béžové barvě. Vesta má prodloužené přední díly díky asymetricému šálovému límci. Vzor je tvořen hladkými a copánkovými vzory. Díky svému zavinovacímu střihu sedne bez problému každému. Obohaťte svůj šatník tímto jedinečným a skvěle kombinovatelným kouskem.

Materiál:
75% akryl, 10% vlna, 10% viskoza, 5% alpaka

Velikost:
UNI

Velikost: UNI
Délka zadního dílu 90 cm
Šířka zadního dílu 44 cm
Šířka jednoho předního dílu 44 cm

 

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská pletená vesta - béžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská pletená vesta - béžová

Valerie Klosová, Kopřivnice:
Vybrat si ten správný produkt může být velmi složité. Nabízí se totiž neuvěřitelná paleta rozličných alternativ. Já jsem si zvolila Dámská pletená vesta - béžová a svého rozhodnutí vůbec nelituji. Několik týdnů používání mi můj úsudek jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych v žádném případě nechtěla něco jiného. Dámská pletená vesta - béžová jsem z toho důvodu odprezentovala také širokému okolí. A s potěšením bych o něm tímto způsobem doporučila i dalším zájemcům.

Veronika Tutterová, Blešno:
Nejpr jsem Dámská pletená vesta - béžová pořídila pro svého manžela k vánocům. Když jsem jen tak surfovala po netu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem manžel byl zcela rád, když jej dostal. Tehdy jsem viděla, co tenhle Dámská pletená vesta - béžová opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem zamilovala se a chtěla si koupit další pro sebe.

Vít Majtán, Sedliště:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k objednávce, až jsem zahlédl nápis „ERROR“. Poté jsem se obrátil na zákaznickou podporu, což se ukázalo jako dobrý krok. Provozovatel oznámil, že má jakousi systémovou chybu, ale že se na tom pracuje. Vyžádal si na mě kontakt, a jakmile dal do pořádku eshop, napsal mi a nákup jsme dokončili výhodněji.

Jáchym Vrábel, Křižínkov:
Navzdory tomu e-shop nabízel vskutku rozmanitou nabídku Dámská pletená vesta - béžová, zažil jsem zklamání, když Dámská pletená vesta - béžová přišel. Co se týče doručení, nemůžu nic špatného napsat. Ovšem prodejce mi neuměl objasnit, proč asi došlo k záměně. Patálie byla vyřešena po více jak měsíci, což považuji za nezanedbatelný mínus tohoto prodejního webu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská pletená vesta - béžová

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Dámská pletená vesta - béžová

Eva P: Ideální k osmnáctinám :)

Ondřej V: tak jsem to dostala aje to super

Hana O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Radek O: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská pletená vesta - béžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská pletená vesta - béžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt