Dámská pletená vesta - šedá

Dámská pletená vesta - šedá

Dámská pletená vesta - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská pletená vesta - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská pletená vesta - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 989 Kč
Naše cena: 659 Kč

Stylová dámská pletená vesta v šedé barvě. Vesta má prodloužené přední díly díky asymetricému šálovému límci. Vzor je tvořen hladkými a copánkovými vzory. Díky svému zavinovacímu střihu sedne bez problému každému. Obohaťte svůj šatník tímto jedinečným a skvěle kombinovatelným kouskem.

Materiál:
75% akryl, 10% vlna, 10% viskoza, 5% alpaka

Velikost:
UNI

Velikost: UNI
Délka zadního dílu 90 cm
Šířka zadního dílu 44 cm
Šířka jednoho předního dílu 44 cm

 

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská pletená vesta - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská pletená vesta - šedá

Rozálie Dobrovolská, Sloup:
Jednou jsme se se sousedkami dohodly, že si v eshopu zakoupíme hodně produktů na jedno jméno, abychom ušetřily. Já jsem si v té chvíli zvolila v nabídce právě tenhle Dámská pletená vesta - šedá, protože se mi líbil nejvíce. Ovšem byla to velmi nejlepší volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale byla jsem překvapená. Vysoká kvalita, rychlé doručení, nízká cena, zkrátka špica!

Barbora Lennerová, Bukovany:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s manželem vybírali vhodný Dámská pletená vesta - šedá, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme společně, chceme nejvyšší kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala perfektní obchod, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na nejvyšší úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Jakub Dekan, Dobronice u Bechyně:
„Už jsi si zakoupil Dámská pletená vesta - šedá?“ ptali se mě moji kolegové. Dlouhou dobu jsem jim říkal, že ještě nikoliv. A popravdě ani moc nemohl přijít na to, proč bych si ho zakoupit měl. Poznámek okolí bylo ale den ode dne víc. A proto jsem se rozhodl prostě Dámská pletená vesta - šedá na vlastní kůži otestovat. V tom momentě jsem jim dal za pravdu. Dámská pletená vesta - šedá je totiž vážně boží, zrovna tak, jak se o něm říká. I já tak můžu ostatním položit dotaz: „A již jsi si pořídil Dámská pletená vesta - šedá?“

Anna Chodilová, Holice:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned otestuji. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla moc mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě tázaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

Filip Krivák, Nová Buková:
Našel jsem si tento model na daném Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a určoval rychlost zaslání. Proto jsem objednal a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem šťastný a hlavně zcela spokojen, že Dámská pletená vesta - šedá slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a známým. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská pletená vesta - šedá

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Dámská pletená vesta - šedá

Filip F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jáchym R: Jsem ráda, že to mám

Patrik K: Přišlo to celkem rychle

Kateřina G: nemá chybu

Nikol C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská pletená vesta - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská pletená vesta - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt