Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč

Moderní dámská prošívaná bunda značky Sublevel v černé barvě. Bunda má lehké vatování, které optimálně udržuje teplotu. Příjemně vysoký límec přechází v kapuci. Konce rukávů a spodní lem jsou mírně staženy gumičkou. Na předním díle jsou dvě kapsy. Bunda je vyrobena z příjemného materiálu.

Materiál:
100% polyester

Velikosti:
S, M, L, XL

Velikost: S M L XL
Šířka ramenou (B) 38 cm 39 cm 42 cm 44 cm
Šířka přes hrudník (A) 46 cm 49 cm 50 cm 52 cm
Šířka pasu 43 cm 45 cm 46 cm 49 cm
Délka rukávu (C) 60 cm 62 cm 63 cm 65 cm
Celková délka (D) 61 cm 62 cm 63 cm 64 cmNámi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.


Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

Ondřej Májek, Písařov:
Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá splnil mé potřeby a používám ho každý den. Už jsem takto testoval tři nebo šest konkurenční modely, ale teďka vím, že budu vždy u Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá. Nemám nejmenší domněnku se poohlížet po podobném modelu. Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá si na můj popud koupilo v naší rodině už asi pět lidí a nikoho neoklamal. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Dominik Gray, Rouské:
Jsem povahou přímý člověk - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyskočila reklama na Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá, zkusil jsem to objednal. A bingo, trefa do černého. Zboží přišel bezchybně zabalený a a proto neporušený. Skvělý poměr cena/kvalita, hezký povrch, jené zacházení, dokonalé zpracování. Prostě výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Magdaléna Cichoňová, Troubelice:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou informace o Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá. Přemýšlela jsem, zda si ho mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se možná hodit našim dětem. Po několika týdnech, kdy jsem Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá používala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Klára Pechánková, Radkova Lhota:
Od chvíle, kdy jsem Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až dorazí. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o místu nákupu. Nakupující ihned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem platila předem, takže potvrzení o obdržení platby pro mě bylo velice uklidňující. Teď už mám Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá skoro rok a nemůžu si stěžovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

Filip D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eliška : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jiří F: tak jsem to dostala aje to super

Daniela H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominik C: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt