Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč

Moderní dámská prošívaná bunda značky Sublevel v šedé barvě. Bunda má lehké vatování, které optimálně udržuje teplotu. Příjemně vysoký límec přechází v kapuci. Konce rukávů a spodní lem jsou mírně staženy gumičkou. Na předním díle jsou dvě kapsy. Bunda je vyrobena z příjemného materiálu.

Materiál:
100% polyester

Velikosti:
S, M, L, XL

Velikost: S M L XL
Šířka ramenou (B) 38 cm 39 cm 42 cm 44 cm
Šířka přes hrudník (A) 46 cm 49 cm 50 cm 52 cm
Šířka pasu 43 cm 45 cm 46 cm 49 cm
Délka rukávu (C) 60 cm 62 cm 63 cm 65 cm
Celková délka (D) 61 cm 62 cm 63 cm 64 cmNámi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.


Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

Simona Krabicová, Dražůvky:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Alena Kacálková, Vidim:
Stejně jako každá dáma, která současně manželkou i maminkou, i já myslím na vitalita partnera a dětí. Jakým způsobem se postarat o to, aby mým nejbližším nic nechybělo a přitom vyhovět rozmanitým chutím manžela i dětiček? Jedná se o těžký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je však jednodušší, než by se mohlo zdát. A pomohl mi k tomu Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mou rodinu je dokonale postaráno.

Anežka Tomicová, Předotice:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá mě velmi oslovil. Jak se povídá, první myšlenka, správná myšlenka! Svým designem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Jan Tic, Hruška:
Tento Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá jsem objednal prvně a můžu s radostí napsat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento produkt si opět pořídím jen odsud. Jsem opravdu spokojený a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

Aleš T: 110 % spokojenost

Jana : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alena K: já jsem to prostě chtěla

Natálie H: Ideální k osmnáctinám :)

Karolína K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt