Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1485 Kč
Naše cena: 990 Kč

Moderní dámská prošívaná bunda značky Sublevel v šedé barvě. Bunda má lehké vatování, které optimálně udržuje teplotu. Příjemně vysoký límec přechází v kapuci. Konce rukávů a spodní lem jsou mírně staženy gumičkou. Na předním díle jsou dvě kapsy. Bunda je vyrobena z příjemného materiálu.

Materiál:
100% polyester

Velikosti:
S, M, L, XL

Velikost: S M L XL
Šířka ramenou (B) 38 cm 39 cm 42 cm 44 cm
Šířka přes hrudník (A) 46 cm 49 cm 50 cm 52 cm
Šířka pasu 43 cm 45 cm 46 cm 49 cm
Délka rukávu (C) 60 cm 62 cm 63 cm 65 cm
Celková délka (D) 61 cm 62 cm 63 cm 64 cmNámi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.


Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

Antonín Štorek, Starý Bydžov:
Jak jsem spokojený s Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Gabriela Nymsová, Dubí:
Po Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá máme jen pár dní, už teď vím, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Dominik Heitl, Dubí:
Kvalitní a cenově dostupný Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Laura Vysloužilová, Dehtáře:
Nejsem milovník nakupování Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá v eshopu, protože moje poslední objednávky během vánočních svátků dopadly nejen špatnou náladou, ale rovněž útratou spousty finančních prostředků. Jsem proto v tomto směru opravdu opatrná. Raději si to prohlížím vícekrát, než Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá zakoupím na eshopu. Ale s tímto online obchodem jsem opravdu spokojená a můžu všem doporučit. Než jsem učinila objednávku, zatelefonovala jsem na telefonní číslo, kde mi bylo jasně objasněno, co můžu od tohoto Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá čekat a jaké jsou jejich pozitiva, negativa. Což mi stoprocentně dáte za pravdu, že v normálním obchodě se setkáte jen s benefity. Balíček jsem měla ve schránce do týdne, jak mi bylo garantováno.

Laura Zběhlíková, Žatec:
Stejně jako každá dáma, která zároveň manželkou i maminkou, i já řeším vitalita partnera a dětí. Jak zajistit, aby nikomu nic nechybělo a přitom vyhovět rozmanitým chutím manžela i dětí? Je to komplikovaná a důležitý úkol. Jeho splnění je ale jednodušší, než se vám jeví. A usnadnil mi to Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá. S ním mám garantováno, že o mé blízké je náležitě postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

Kristýna N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Magdaléna K: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tadeáš Z: Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská prošívaná bunda s vysokým límcem a kapucí - světle hnědá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt