Dámská šál Kole

Dámská šál Kole

Dámská šál Kole

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská šál Kole. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská šál Kole jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 254 Kč
Naše cena: 169 Kč

Krásná, pletená dámská šála  z velmi příjemného materiálu je vyrobena se střapci a dekorativním, ale jemným zdobením. Materiál vás nebude kousat a skvěle vás bude chránit před zimou. Šálu si můžete vzít klidě, do práce, do školy nebo i na párty. Trend: jednobarevný Styl: casual Příležitost: podzim, zima Materiál: 80% balvna                  20% polyester Univerzální velikost   Délka: 132 cm po natažení   Délka: 177 cm  

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská šál Kole

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská šál Kole

Anna Kašťáková, Předměřice nad Labem:
Tenhle Dámská šál Kole je opravdu skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji koupila. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

Lucie Hrnčiariková, Vrchy:
Super Dámská šál Kole, který vydrží opravdu moc. Kupuji si je příležitostně, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a kamarádka mě chválí

Radim Kilian, Modrá Hůrka:
Dámská šál Kole bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem několik těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně napsat, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Dámská šál Kole vypadá. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská šál Kole

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská šál Kole

Ema L: dobré

Anna H: Tento Dámská šál Kole jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Andrea T: Ideální k osmnáctinám :)

Nikola H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sabina N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská šál Kole. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská šál Kole

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt