Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 435 Kč
Naše cena: 290 Kč

Dámská šála v černé barvě. Šála je zdobena barevně vyšívaným proužkem a třásněmi. Je vyrobena z velice příjemného hebkého materiálu.

Materiál:
80% viskóza, 20% bavlna

Rozměry:
95 cm x 210 cm

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

Adéla Voltová, Bolešiny:
Čirou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá. Přemýšlela jsem, jestli si jej mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se možná hodit našim dětem. Po pár dnech, kdy jsem Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Daniela Čmejrková, Senomaty:
Manžel spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, materiál který si přál a tak není co dodat !...super ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Petra Tachovská, Horní Smrčné:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tato Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá je opravdu skvělý, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít v kanceláři každá, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Sabina Vyziblová, Dlouhá Stráň:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem pouze Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou určitě předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

Michael R: Jsem ráda, že to mám

Kristýna U: Proboha. To raději přispěju na charitu

Filip Z: Přišlo to celkem rychle

Alžběta V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominika P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská šála se vzorem a třásněmi - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt