Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 435 Kč
Naše cena: 290 Kč

Dámská šála v kávově hnědé barvě. Šála je zdobena barevně vyšívaným proužkem a třásněmi. Je vyrobena z velice příjemného hebkého materiálu.

Materiál:
80% viskóza, 20% bavlna

Rozměry:
95 cm x 210 cm

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

Aleš Křemenák, Víceměřice:
Objednal jsme Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová pro kamaráda jako dárek k vánocům. Zpočátku to bylo vlastně z recese. Když jsme se pak po třech týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k internetu a už ho mám také.

Vanesa Kabilková, Černá u Bohdanče:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová podívat v kamenném obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vypadá to lehce, tak asi nebude chyba.

Anna Zdobnická, Turnov:
Potřebovala jsem tento Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová opravdu okamžitě doručit a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Kryštof Vacek, Ochoz:
Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová, který prodáváte, jsem potřeboval jako náhradu za podobný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se píše internet snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Moderní design, lehce čitelný a srozumitelný návod k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, všem doporučuji.

Emma Kolovrátníková, Vnorovy:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a ovocem je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

Tereza U: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Linda R: dobré

Jiří S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michal O: Celkem jsem spokojený.

Ema E: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská šála se vzorem a třásněmi - kávová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt