Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 435 Kč
Naše cena: 290 Kč

Dámská šála v růžové barvě. Šála je zdobena barevně vyšívaným proužkem a třásněmi. Je vyrobena z velice příjemného hebkého materiálu.

Materiál:
80% viskóza, 20% bavlna

Rozměry:
95 cm x 210 cm

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

Karel Holuška, Komárovice:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová lepší hodnocení a je o sto Kč výhodnější... zatím z mé strany spokojenost.

Vojtěch Štíbal, Mříčná:
Musím Vám říct, že k Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, nedočkavě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Eliška Vacínková, Měník:
Už nějaký čas jsme společně s mužem museli řešit nějaké problémy. Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová mi doporučila kamarádka z kanceláře, kterou shodou náhod před nějakou dobou potkal podobný problém. Moc jsem tomu nevěřila, ale s partnerem jsme se rozhodli, že za vyzkoušení nic nedáme. Proto jsme si Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová objednali. Nechci tvrdit, že že dokázal vyřešit celý problém, ale spoustu potíží nám vyřešil. Dneska bych si nechtěla ani trochu představit ho nemít.

Marek Mroček, Těchařovice:
Za tuto nízkou cenu zcela dostačující produkt. Po dohodě s prodejcem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Navíc ochota prodejce zjistit skutečný tvar produktu a otestovat funkčnost Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová ještě před doručením. Obojí odpovídá recenzím. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro doma i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

Eva L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vít M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristián S: je to fajné

Pavel K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva P: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská šála se vzorem a třásněmi - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt