Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 435 Kč
Naše cena: 290 Kč

Dámská šála v šedé barvě. Šála je zdobena barevně vyšívaným proužkem a třásněmi. Je vyrobena z velice příjemného hebkého materiálu.

Materiál:
80% viskóza, 20% bavlna

Rozměry:
95 cm x 210 cm

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

Veronika Čajkovská, Broumov:
Skvělý Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá, díky kterému stíhám své každodenní povinnosti naprosto s klidem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i nejnovější a trendy. V e-shopu je prodáván v mnoha barvách, které obšťastní i ty pohodlné zákazníky. Velkým kladem je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá je zároveň i báječným dárkem k narozeninám, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Václav Hrtan, Kostelní Vydří:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit levnější Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to i rád. Soused si objednal právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Sofie Vermachová, Starý Vestec:
Na nákupy přes internet jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které sám na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá jsem přemýšlela už docela dlouho. A kolegyně v práci mě vysloveně ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá dorazil. Používám ho již čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Andrea Schelleová, Jinín:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla hodně pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

Nela T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Hana K: Tento Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Anežka C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lukáš B: Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská šála se vzorem a třásněmi - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt