Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

- klasická, úplá dámská sukně z eko kůže - střední délka - vypasovaná přes boky - na zadní straně zip Materiál: eko kůže Velikost S M L XL Obvod v pase (cm) 68-72 74-78 76-80 78-82 Obvod přes boky (cm) 66 66 68 68 Obvod ve spodní částí (cm) 84 86 92 96

3 důvody proč prodáváme Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Adam Borl, Chyšná:
Když jsem váš Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych šetřil peníze na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty spatřil, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Vít Bubrle, Horní Libchava:
I když prodejce nabízel skutečně velkou nabídku Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty, nebylo mi do smíchu, když Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty přišel. Co se týče dopravy, vše na výbornou. Ale eshop mi nedokázal objasnit, proč přišlo jiné zboží. Reklamace byla uzavřena za více než měsíce, což považuji za jediný nedostatek tohoto eshopu.

František Pála, Líský:
Perfektní a cenově přiměřený Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Matěj Č: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Václav B: Celkem jsem spokojený.

Kristýna S: děda je z dárku je nadšený

Klára H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina J: Tento Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt