Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč Ověřit dostupnost

- klasická, úplá dámská sukně z eko kůže - střední délka - vypasovaná přes boky - na zadní straně zip Materiál: eko kůže Velikost S M L XL Obvod v pase (cm) 68-72 74-78 76-80 78-82 Obvod přes boky (cm) 66 66 68 68 Obvod ve spodní částí (cm) 84 86 92 96

3 důvody proč prodáváme Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Adam Borl, Chyšná:
Když jsem váš Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych schovával peníze na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty uviděl, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Vít Bubrle, Horní Libchava:
Přestože eshop nabízel opravdu bohatou nabídku Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty, nebylo mi do smíchu, když Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty dorazil. Co se týče dopravy, vše bylo OK. Ovšem prodávající mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu asi došlo k záměně. Šlamastika byla uzavřena za několik týdnů, což považuji za nezanedbatelný nedostatek tohoto prodejního webu.

František Pála, Líský:
Kvalitní a cenově levný Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, takže jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Petra Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniela Z: já jsem to prostě chtěla

Andrea C: děda je z dárku je nadšený

Dominik T: 110 % spokojenost

Eliška B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská sukně Carla - 3 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt