Dámská sukně Carrie modrá - modrá

Dámská sukně Carrie modrá - modrá

Dámská sukně Carrie modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská sukně Carrie modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská sukně Carrie modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

- módní, džínová dámská sukně - stylová sňůrka v pase - delší střih na zadní straně - dekorativní zip vpředu - kvalitní, bavlněná výroba Materiál: 95% bavlna 5% elastan Velikost S M L XL Přední délka (cm) 41 41 42 42 Zadní délka (cm) 58 59 60 61 Šířka v pase (cm) x 2 34 36 38 40 Šířka přes boky (cm) x 2 43 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 42 44 46 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská sukně Carrie modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská sukně Carrie modrá - modrá

Roman Čarnecký, Lupenice:
Naprosto parádní Dámská sukně Carrie modrá - modrá, rok jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš krám. Velmi mě oslovil manuál u Dámská sukně Carrie modrá - modrá, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi veleváženou firmou.

Gabriela Pokutová, Černousy:
Super Dámská sukně Carrie modrá - modrá, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a manžel mě chválí

Vanesa Paštiková, Bohaté Málkovice:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které Dámská sukně Carrie modrá - modrá již vlastní, byly absolutně rády. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového chtěla hodně často, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje očekávání byla na sto procent naplněna. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Daniela Veringerová, Nová Bystřice:
Dostala jsem Dámská sukně Carrie modrá - modrá jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kolegové darovali hezký dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská sukně Carrie modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Dámská sukně Carrie modrá - modrá

Amálie Z: Ideální k osmnáctinám :)

Kristián K: funkční výrobek

Barbora V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eliška S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna J: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská sukně Carrie modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská sukně Carrie modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt