Dámská sukně Lena růžová - růžová

Dámská sukně Lena růžová - růžová

Dámská sukně Lena růžová - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská sukně Lena růžová - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská sukně Lena růžová - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1049 Kč
Naše cena: 699 Kč

- stylová sukně s módními oděrkami - pružný pás se šňůrkami - dvě otevřené kapsy vpředu - vzadu bez kapes - jedna uni velikost Materiál: 70% bavlna 30% polyester Velikost UNI Přední délka sukně (cm) 50 Šířka v pase (cm) 37 Šířka přes boky (cm) 42 Šířka ve spodní části (cm) 40

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská sukně Lena růžová - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská sukně Lena růžová - růžová

Amálie Kaprová, Cerekvice nad Bystřicí:
Nemůžu si postěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. I když byla stanovena sedmi denní doručovací lhůta, dorazil mi produkt už čtvrtý den, hezky zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli na zahradě vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Dámská sukně Lena růžová - růžová zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Radek Schut, Stará Říše:
Nejdříve jsem byl hodně skeptický. Ovšem ihned po doručení si mě Dámská sukně Lena růžová - růžová obratem získal, je opravdu úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem velký reptal. Asi bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, deset lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

Eva Šatrová, Sedlečko u Soběslavě:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tenhle Dámská sukně Lena růžová - růžová je opravdu skvělý, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít na zahradě každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská sukně Lena růžová - růžová

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Dámská sukně Lena růžová - růžová

Vanesa : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karel H: Celkem jsem spokojený.

Sofie H: já jsem to prostě chtěla

Daniela B: Tento Dámská sukně Lena růžová - růžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tereza C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská sukně Lena růžová - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská sukně Lena růžová - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt