Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 539 Kč
Naše cena: 359 Kč

- klasická, úplá dámská sukně z eko kůže - střední délka nad kolena - výšší pás - vypasovaná přes boky - asymetrický prvek - na zadní straně zip Materiál: eko kůže Velikost S M L XL Délka sukně (cm) 67 67 70 70 Obvod v pase (cm) 66-72 74-80 80-86 84-88 Obvod přes boky (cm) 84-90 86-92 98-204 98-104 Obvod ve spodní částí (cm) 84 92 98 100

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Sebastian Badal, Hať:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu jestli skutečně mají Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

Rozálie Kamrlová, Straškov-Vodochody:
Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho ostatním

Antonín Frinta, Mratín:
Doporučuji! Já osobně jsem z Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty šťastný a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, používám ho už dlouho a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Ema Žďárková, Vražkov:
Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty u nás v kanceláři jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda vyzkoušet. Jsem spíš nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám sama zkušenost. Docela ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty zakoupily další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Alžběta N: dobré

Nela W: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominik K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jaroslav K: Celkem jsem spokojený.

Radek W: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská sukně Lenny - 2 barevné varianty

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt