Dámská sukně Simona růžová

Dámská sukně Simona růžová

Dámská sukně Simona růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská sukně Simona růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská sukně Simona růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 359 Kč
Naše cena: 239 Kč

- dámská džínová sukně - zapínání na zip - vpředu i vzadu kapsy Materiál: 95% bavlna 5% lykra Velikost XS S M L Délka sukně (cm) 33 33 34 34 Obvod v pase (cm) 65-74 70-80 74-84 76-86 Obvod přes boky (cm) 78-86 82-90 90-98 92-100 Obvod ve spodní částí (cm) 76-84 80-90 90-96 90-96

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská sukně Simona růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská sukně Simona růžová

Oliver Klomfar, Spešov:
Zakoupili jsme si Rohové provedení Dámská sukně Simona růžová. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam Dámská sukně Simona růžová chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Martin Apolín, Dolní Přím:
Není mnoho podobných kousků jako právě Dámská sukně Simona růžová. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této cenové kategorii. Dámská sukně Simona růžová dělá vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

Jakub Young, Vlčnov:
Už kdysi jsem toužil podobný výrobek zakoupit. Když jsem pak vypátral e-shop Dámská sukně Simona růžová, rázem jsem neměl nad čím pořád váhat. Velmi dobrá zákaznická podpora ze strany eshopu, všechno se uskutečnilo stoprocentně tak, jak jesm chtěl. Dámská sukně Simona růžová ve smluvený termín doručili a od toho momentu ho den co den k absolutní spokojenosti používám. Má ale drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na chvilku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská sukně Simona růžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská sukně Simona růžová

Simona B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktor B: Celkem jsem spokojený.

Nela B: Ideální k osmnáctinám :)

Karolína J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská sukně Simona růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská sukně Simona růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt