HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 179 Kč

HERBADENT Professional gel na dásně s Chlorhexidinem je určen k péči o dásně a sliznice dutiny ústní. Je vhodný při výskytu zánětů, aftů i při projevech parodontózy. Chlorhexidin snižuje růst bakterií a tvorbu zubního plaku a omezuje zánětlivost dásní.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

Marie Málková, Přerov nad Labem:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g prostě zkusím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Oliver Slepčík, Úvaly:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost doručení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před týdnem jsem kupoval HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Sebastian Vejdělek, Dobré Pole:
Za tuto levnou cenu naprosto dokonalý výrobek. Po dohodě s prodejcem změněná doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit skutečný výkon výrobku a vyzkoušet funkčnost HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g ještě před zasláním. Obojí odpovídá popisům. Velice pohodlný a stabilní pomocník pro doma i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Oliver Zdrůbecký, Kuřimská Nová Ves:
Vzhledem k tomu, že mi HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g nefunguje, musel jsem zakoupit si ještě jeden. Rozdíl mezi kamenným a e/shopem byl jak v ceně, tak době dodání a navíc v ochotě. I když preferuji osobní kontakt a možnost si HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g prohlédnout, tentokrát jsem volba padla službu e-shopu. Svého rozhodnutí nelituji a tuto společnost mohu doporučit.

Dominik Gőrner, Skalná:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm nadšeně hovoří. Pročetl jsem si weby a můj původně skálopevný názor vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g objednal a hned druhý den ho doručili. Testuji ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

Hana K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie P: nemá chybu

Alena M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karel : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kryštof Z: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží HERBADENT S.R.O. HERBADENT Professional gel na dásně s CLD 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt