Herbamedicus Dermorevital 250 ml

Herbamedicus Dermorevital 250 ml

Herbamedicus Dermorevital 250 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Herbamedicus Dermorevital 250 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Herbamedicus Dermorevital 250 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 274 Kč

Dermorevital je multiaktivní balzám pro hlubokou revitalizaci poškozené pokožky. Dermorevital obsahuje speciální kombinaci 23 bylinných a rostlinných extraktů a velmi účinnou aktivní látku betaglukan 1,3/1,6 D, která se získává z čerstvé hlívy ústřičné a japonské houby Shii-take. Tato unikátní směs bioaktivních látek účinně revitalizuje pokožku především při zvýšené sluneční expozici po opalování (slunce, solárium), ale i vlivem vysokých teplot (opaření a popáleniny).

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Herbamedicus Dermorevital 250 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Herbamedicus Dermorevital 250 ml

Nikol Pátková, Kratušín:
Za tento Herbamedicus Dermorevital 250 ml dávám největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ho po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře funguje, co vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Zuzana Mufová, Třtice:
Obdržela jsem Herbamedicus Dermorevital 250 ml jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu mile překvapená, že mi manžel dal milý dárek.

Jaroslav Hanáčík, Kaňovice:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze Herbamedicus Dermorevital 250 ml. Dobře drží, rukojeť je jemná. S Herbamedicus Dermorevital 250 ml se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, 2x použita na dřevo. Funguje skvěle

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Herbamedicus Dermorevital 250 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Herbamedicus Dermorevital 250 ml

Šárka R: nemá chybu

Tereza M: já jsem to prostě chtěla

Filip K: je to fajné

Nikola O: Ideální k osmnáctinám :)

Richard U: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Herbamedicus Dermorevital 250 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Herbamedicus Dermorevital 250 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt