Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 168 Kč

Jezevčí mast je unikátní bylinný přípravek, který nahrazuje osvědčený účinek nedostupného jezevčího sádla. Jezevčí sádlo se v tradičním lidovém léčitelství užívalo jako prsní balzám pro lepší odkašlávání při chřipce a nachlazení. Přípravek obsahuje harmonicky vyváženou směs 20 druhů bylinných výtažků v bio kokosovém másle.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Jana Fekiačová, Droužkovice:
Objednala jsem si Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu dle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak doufám, že spln svůj účel.

Nikola Šritrová, Stružnice:
Nejdříve jsem chtěl najít Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml na stránkách, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a přehlednost a s dodáním kusu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Michal Hamerle, Ivaň:
Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml jsem si pořídil především z důvodu, že byl cenově dostupný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, tudíž cena byla pro mě klíčová. Neodhadoval jsem příliš velkou kvalitu, ale prodejce mě skutečně překvapil. Prvotřídní, praktická věc. Za přijatelnou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kamarádovi, který mě o něm informoval, jsem poté za odměnu dopřál láhev dobrého vína, protože mi doporučením udělal vážně ohromnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Denis : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zuzana R: já jsem to prostě chtěla

Lukáš J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

František K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Herbamedicus Jezevčí mast 125 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt