Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní přípravek Konopná mast obsahuje 30 % vysoce kvalitního konopného oleje a vyváženou směs 17 druhů bylinných extraktů. Konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil) se tradičně využívá při péči o atopickou pokožku a při lupénce. Stará se o svědivou a problematickou pokožku. Je vhodný i na suchou a citlivou pleť.

3 důvody proč prodáváme Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Sára Raisnerová, Trokavec:
Ve chvíli, kdy jsem Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml poprvé uviděla a vedle něj takto bezkonkurenční cenu, tak jsem se málem až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že zboží prověřím. Dobrá volba, protože tahle věcička opravdu překonala moje požadavky. Čekala jsem nějaký blbost, ale dostala jsem neskutečně kvalitní parádní věcička z výborného materiálu, kterou využívám téměř každý den! Skvělá a velmi levná koupě, podobných jsem poslední dobou moc neudělala.

Tadeáš Ekrt, Medový Újezd:
Jelikož jsem spotřebitel, který si zakládá na kvalitě, více než na ceně, objednal jsem si Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml v tomto e-shopu. Než jsem to však uskutečnil, obrátil jsem se na společnost, abych měl jistotu, že mi bude Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml dodaný ve špičkové kvalitě a obratem. Bohužel jsem však získal informace, že navzdory tomu je v popisku Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml dostupný, skladem nebyl. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se povedla v pohodě.

Anežka Červková, Tehov:
Přes internetový obchod jsem si pořídila Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml, který v klasickém obchodě stojí více jak pár Kč. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým mužem, že dražší produkty není moc bezpečné nakupovat u online prodejců, rozhodla jsem se učinit příteli dobrou náladu (sobě taktéž), a tak jsem si jej pořídila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Vřele doporučuji tento e-shop.

Lucie Loužková, Lukoveček:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a tatínka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Viktor Z: je to fajné

Eliška G: Ideální k osmnáctinám :)

Julie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denis R: Celkem jsem spokojený.

Viktorie T: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt