Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 149 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní přípravek Konopná mast obsahuje 30 % vysoce kvalitního konopného oleje a vyváženou směs 17 druhů bylinných extraktů. Konopný olej (Cannabis Sativa Seed Oil) se tradičně využívá při péči o atopickou pokožku a při lupénce. Stará se o svědivou a problematickou pokožku. Je vhodný i na suchou a citlivou pleť.

3 důvody proč prodáváme Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Sára Raisnerová, Trokavec:
V momentě, kdy jsem Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml poprvé našla a vedle něj takto nízkou cenu, tak jsem se málem až lekla. Ale řekla jsem si, že zboží prověřím. Dobrá volba, protože tato věc fakt překonala moje představy. Očekávala jsem absolutní šmejd, ale byla to velmi kvalitní parádní věcička z odolného materiálu, kterou používám téměř pořád! Spokojená a velice výhodná koupě, podobných jsem v poslední době moc neměla.

Tadeáš Ekrt, Medový Újezd:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který lpí na vlastnostech, více než na cenovce, zakoupil jsem si Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml právě zde. Než jsem to ovšem udělal, obrátil jsem se na firmu, abych měl garanci, že mi bude Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml odeslán ve špičkové kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem však dostal odpověď, že navzdory tomu u zboží stojí Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml dostupný, nebylo tak. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a objednávka se povedla bez problémů.

Anežka Červková, Tehov:
V internetové prodejně jsem si pořídila Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml, který v normálním obchodě nestojí méně než pár Kč. Přestože jsem byla varována mým přítelem, že dražší věci není moc dobré nakupovat online, rozhodla jsem se udělat příteli dobrou náladu (sobě taky), a tak jsem si jej pořídila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Velmi doporučuji tento e-shop.

Lucie Loužková, Lukoveček:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml z části z něčeho co prdělo a mělo sestru a tatínka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

hodnocení 5/5 od 81 hodnotících

Diskuze Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Sára K: nemá chybu

Vanesa P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Antonín S: je to fajné

Viktor B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Herbamedicus Konopná mast FORTE 125 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt