Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 369 Kč
Naše cena: 246 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE Tříbarevná inkoustová kazeta HP 650 vytváří vysoce kvalitní každodenní dokumenty a fotografie s živými barvami a ostrou grafikou, při současné úspoře tiskových nákladů. Využijte výhod prémiové kvality společnosti HP za nové, nižší ceny. Funkce Kvalita HP, kterou znáte a které důvěřujete je nyní dostupnější než kdykoli dříve – tiskněte až dvakrát více stránek za stejnou cenu. Tiskněte dokumenty, zprávy, obrázky a grafiku v živých barvách, které si zachovají kvalitu po desítky let[2]. Používejte nové originální inkoustové kazety HP a získejte vynikající výsledky, aniž byste se obávali rozmazání nebo úniků inkoustu. Všechny originální inkoustové kazety HP byly navrženy a vyrobeny tak, aby se u nich neprojevily závady a nebyla poškozena tisková hlava. Tiskněte co je třeba k dosažení úspěchu a zároveň snižujte svůj dopad na životní prostředí. Vyberte si originální kazety HP s nízkými náklady obsahující až 70 % recyklovaného obsahu a získejte bezplatnou, snadnou recyklaci kazet prostřednictvím programu HP Planet Partners[3][4]. Specifikace Barvy tiskových kazet Azurová, purpurová, žlutá Inkoustová kapka 2,3 až 8,5 pl (v závislosti na režimu tisku a rychlosti) Kompatibilní typy inkoustů Na bázi barviva Výtěžnost (barevně) 200 stran Anotace k výtěžnosti v počtu stran Testováno na zařízení HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Provozní požadavky Rozsah provozní teploty 15 až 32 °C Rozsah skladovacích teplot -40 až 60 °C Vlhkost skladování Relativní vlhkost 20 až 80 % Rozměry a hmotnost Rozměry balení (š x h x v) 113 x 37 x 115 mm Hmotnost balení 0,05 kgTechnické informace:Pro výrobce: HP Náplně a tonery: Originální inkousty Barva náplně: Tříbarevná

3 důvody proč prodáváme Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Sára Czepcová, Ostrovec-Lhotka:
Za svůj roky používaný Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k dostání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Michaela Taišlová, Zhoř u Mladé Vožice:
Do ložnice jsme s přítelem vybírali vhodný Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme společně, chceme nejvyšší kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Oliver Karlas, Olbramov:
Chtěl jsem potěšit milenku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Kateřina Pasáková, Rochlov:
Nejprv jsem se snažila najít Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE na webu, kde by byl levnější a potvrdili mi bleskové dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, profesionální jednoduchost a čistota a s dodáním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým známým a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Viktorie R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Markéta H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vanesa G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Václav S: Celkem jsem spokojený.

Matyáš Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt