Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 386 Kč
Naše cena: 257 Kč KOUPIT

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE Tříbarevná inkoustová kazeta HP 650 vytváří vysoce kvalitní každodenní dokumenty a fotografie s živými barvami a ostrou grafikou, při současné úspoře tiskových nákladů. Využijte výhod prémiové kvality společnosti HP za nové, nižší ceny. Funkce Kvalita HP, kterou znáte a které důvěřujete je nyní dostupnější než kdykoli dříve – tiskněte až dvakrát více stránek za stejnou cenu. Tiskněte dokumenty, zprávy, obrázky a grafiku v živých barvách, které si zachovají kvalitu po desítky let[2]. Používejte nové originální inkoustové kazety HP a získejte vynikající výsledky, aniž byste se obávali rozmazání nebo úniků inkoustu. Všechny originální inkoustové kazety HP byly navrženy a vyrobeny tak, aby se u nich neprojevily závady a nebyla poškozena tisková hlava. Tiskněte co je třeba k dosažení úspěchu a zároveň snižujte svůj dopad na životní prostředí. Vyberte si originální kazety HP s nízkými náklady obsahující až 70 % recyklovaného obsahu a získejte bezplatnou, snadnou recyklaci kazet prostřednictvím programu HP Planet Partners[3][4]. Specifikace Barvy tiskových kazet Azurová, purpurová, žlutá Inkoustová kapka 2,3 až 8,5 pl (v závislosti na režimu tisku a rychlosti) Kompatibilní typy inkoustů Na bázi barviva Výtěžnost (barevně) 200 stran Anotace k výtěžnosti v počtu stran Testováno na zařízení HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Provozní požadavky Rozsah provozní teploty 15 až 32 °C Rozsah skladovacích teplot -40 až 60 °C Vlhkost skladování Relativní vlhkost 20 až 80 % Rozměry a hmotnost Rozměry balení (š x h x v) 113 x 37 x 115 mm Hmotnost balení 0,05 kgTechnické informace:Pro výrobce: HP Náplně a tonery: Originální inkousty Barva náplně: Tříbarevná

3 důvody proč prodáváme Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Viktor Zahradníček, Měčín:
Za mě Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Marek Kounický, Lužná:
Chci vyzdvihnout hned pár dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejprve to začala krásnou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým doručením a perfektním zabalením produktu, už při doručení jsem tušil, že vše bude v pořádku. Neposlední bonusem je zcela nejlevnější cena Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Proto mohu doporučit jak svým kolegům a kamarádům, tak i ségře a dalším lidem. Bravo!

Ondřej Ostrčil, Cetyně:
Šušká se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Viděl jsem, objednal jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Luxus za normální cenu, milá komunikace s eshopem, rychlé dodání do dílny, splňuje předpokládané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Vanesa Struhařová, Soběšice:
Upozornila mě na něj nabídka na internetu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Laura Z: dobré

Kristýna : Je to dostatečné?

Nela E: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Klára C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michael V: Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt