Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 369 Kč
Naše cena: 246 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE Tříbarevná inkoustová kazeta HP 650 vytváří vysoce kvalitní každodenní dokumenty a fotografie s živými barvami a ostrou grafikou, při současné úspoře tiskových nákladů. Využijte výhod prémiové kvality společnosti HP za nové, nižší ceny. Funkce Kvalita HP, kterou znáte a které důvěřujete je nyní dostupnější než kdykoli dříve – tiskněte až dvakrát více stránek za stejnou cenu. Tiskněte dokumenty, zprávy, obrázky a grafiku v živých barvách, které si zachovají kvalitu po desítky let[2]. Používejte nové originální inkoustové kazety HP a získejte vynikající výsledky, aniž byste se obávali rozmazání nebo úniků inkoustu. Všechny originální inkoustové kazety HP byly navrženy a vyrobeny tak, aby se u nich neprojevily závady a nebyla poškozena tisková hlava. Tiskněte co je třeba k dosažení úspěchu a zároveň snižujte svůj dopad na životní prostředí. Vyberte si originální kazety HP s nízkými náklady obsahující až 70 % recyklovaného obsahu a získejte bezplatnou, snadnou recyklaci kazet prostřednictvím programu HP Planet Partners[3][4]. Specifikace Barvy tiskových kazet Azurová, purpurová, žlutá Inkoustová kapka 2,3 až 8,5 pl (v závislosti na režimu tisku a rychlosti) Kompatibilní typy inkoustů Na bázi barviva Výtěžnost (barevně) 200 stran Anotace k výtěžnosti v počtu stran Testováno na zařízení HP Deskjet Ink Advantage 2515 All-in-One. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Provozní požadavky Rozsah provozní teploty 15 až 32 °C Rozsah skladovacích teplot -40 až 60 °C Vlhkost skladování Relativní vlhkost 20 až 80 % Rozměry a hmotnost Rozměry balení (š x h x v) 113 x 37 x 115 mm Hmotnost balení 0,05 kgTechnické informace:Pro výrobce: HP Náplně a tonery: Originální inkousty Barva náplně: Tříbarevná

3 důvody proč prodáváme Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Sára Czepcová, Ostrovec-Lhotka:
Za náš léta používaný Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Michaela Taišlová, Zhoř u Mladé Vožice:
Do ložnice jsme s přítelem vybírali vhodný Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme společně, chceme maximální kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Oliver Karlas, Olbramov:
Chtěl jsem překvapit babičku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Milenka má největší radost a já s ní, děkuji.

Kateřina Pasáková, Rochlov:
Nejprv jsem se snažila najít Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a čistota a s doručením produktu v okamžité rychlosti jsem byla velmi příjemně překvapena. Produkt funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým přátelům a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 12. 2017.

Hodnocení Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Alžběta K: Tento Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kamila Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zdeněk V: 110 % spokojenost

Patrik B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aneta H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust HP Ink No 650 barevná, CZ102AE

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt