Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 54 Kč
Naše cena: 36 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma  (21ml) Kompatibilní inkoustová náplň nahrazující originální Canon PGI-520 v černé barvě. Vysoká úspora nákladů na tisk. Kvalitní kompatibilní spotřební materiál. Se 100% novým čipem včetně detektoru hladiny inkoustu! Jednoduše nacvaknete a vložíte.   Kompatibilní s tiskárnami:        Canon Pixma IP 3600   Canon Pixma IP 4600   Canon Pixma IP 4600 X   Canon Pixma IP 4700   Canon Pixma MP 540   Canon Pixma MP 550   Canon Pixma MP 560   Canon Pixma MP 620   Canon Pixma MP 630   Canon Pixma MP 640   Canon Pixma MP 640 R   Canon Pixma MP 980   Canon Pixma MP 990   Canon Pixma MX 860   Canon Pixma MX 870   Obsah náplně: 21ml Barva: černá Záruka proti poškození stroje. V případě závady výměna kus za kus.   Technické informace: Pro výrobce: Canon Barva náplně: Černá (black) Náplně a tonery: Alternativní inkousty Počet výtisků při 5% pokrytí: 420 Obsah náplně (ml): 14

3 důvody proč prodáváme Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

David Kudlák, Číměř:
S Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem v minulosti moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma mě přinutil úplně přemýšlet jinak. Z důvodu, že je úplně odlišný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a určitě ho taky vyzkoušejte, oslní vás tak jako mě. Je úsporný, komfortně se s ním manipuluje a navíc také pěkně vypadá. Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma okamžitě zapadne do vašeho života.

Jan Ondryáš, Čavisov:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák donese z obchodu Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma doma.

Aneta Škarydová, Potštejn:
Jsem přesvědčená, že Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma, dnes je na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj dojem po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti týdnech {používání|užívání) je takový. Jsem opravdu spokojená a nemohu mu nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost zvolit si Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma po práci, v pohodlí domova. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace eshopu Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma byla skutečně prvotřídní. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje otázky byly zodpovězené dostatečně a jasně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2017.

Hodnocení Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Klára : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana M: dobré

Miroslav N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tadeáš M: je to fajné

Viktorie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt