Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 54 Kč
Naše cena: 36 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma  (21ml) Kompatibilní inkoustová náplň nahrazující originální Canon PGI-520 v černé barvě. Vysoká úspora nákladů na tisk. Kvalitní kompatibilní spotřební materiál. Se 100% novým čipem včetně detektoru hladiny inkoustu! Jednoduše nacvaknete a vložíte.   Kompatibilní s tiskárnami:        Canon Pixma IP 3600   Canon Pixma IP 4600   Canon Pixma IP 4600 X   Canon Pixma IP 4700   Canon Pixma MP 540   Canon Pixma MP 550   Canon Pixma MP 560   Canon Pixma MP 620   Canon Pixma MP 630   Canon Pixma MP 640   Canon Pixma MP 640 R   Canon Pixma MP 980   Canon Pixma MP 990   Canon Pixma MX 860   Canon Pixma MX 870   Obsah náplně: 21ml Barva: černá Záruka proti poškození stroje. V případě závady výměna kus za kus.   Technické informace: Pro výrobce: Canon Barva náplně: Černá (black) Náplně a tonery: Alternativní inkousty Počet výtisků při 5% pokrytí: 420 Obsah náplně (ml): 14

3 důvody proč prodáváme Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Martin Flosman, Pecka:
Tento Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem objednal prvně a můžu s radostí recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti musím říct, že tento produkt si zase objednám jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem pouze doporučit. Jistota a rychlost. Perfektní.

Tomáš Potocký, Zářecká Lhota:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Jonáš Uhliar, Kujavy:
Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem objednal po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám očekávat. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci říct, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem hodně šťastný a určitě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2017.

Hodnocení Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Daniel I: funkční výrobek

Klára C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Martin C: Celkem jsem spokojený.

Nikolas D: Jsem ráda, že to mám

Sofie L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt