Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 54 Kč
Naše cena: 36 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma  (21ml) Kompatibilní inkoustová náplň nahrazující originální Canon PGI-520 v černé barvě. Vysoká úspora nákladů na tisk. Kvalitní kompatibilní spotřební materiál. Se 100% novým čipem včetně detektoru hladiny inkoustu! Jednoduše nacvaknete a vložíte.   Kompatibilní s tiskárnami:        Canon Pixma IP 3600   Canon Pixma IP 4600   Canon Pixma IP 4600 X   Canon Pixma IP 4700   Canon Pixma MP 540   Canon Pixma MP 550   Canon Pixma MP 560   Canon Pixma MP 620   Canon Pixma MP 630   Canon Pixma MP 640   Canon Pixma MP 640 R   Canon Pixma MP 980   Canon Pixma MP 990   Canon Pixma MX 860   Canon Pixma MX 870   Obsah náplně: 21ml Barva: černá Záruka proti poškození stroje. V případě závady výměna kus za kus.   Technické informace: Pro výrobce: Canon Barva náplně: Černá (black) Náplně a tonery: Alternativní inkousty Počet výtisků při 5% pokrytí: 420 Obsah náplně (ml): 14

3 důvody proč prodáváme Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Martin Flosman, Pecka:
Tento Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem zakoupil poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento výrobek si zase pořídím jen zde. Jsem opravdu šťastný a můžu všem pouze doporučit. Jistota a kvalita. Báječné.

Tomáš Potocký, Zářecká Lhota:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Jonáš Uhliar, Kujavy:
Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám čekat. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů obchodu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to vůbec nezklamalo.  S Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma jsem hodně šťastný a jistě bych ho poradil i dalším nakupujícím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Václav A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sebastian Ž: Přišlo to celkem rychle

Jana T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Antonín K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust PGI-520Bk kompatibilní černý pro Canon Pixma

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt