Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)

Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný  pro HP (38ml-větší obsah)

Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah). Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah) jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 750 Kč
Naše cena: 500 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)Kompatibilní inkoustová kazeta SAFEPRINT pro HP DJ 825c, 840c, 841c, 842c, 843c, 845c Nová inkoustová kazeta, nejedná se o plňenou. HP ink č. 17 barevná 38ml (originální má jen 15ml) -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Inkoustové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta 5-7 dníTechnické informace:Pro výrobce: HP Náplně a tonery: Alternativní inkousty Barva náplně: Tříbarevná

3 důvody proč prodáváme Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)

Kamila Konopáčová, Věž:
Řekl bych, že Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah) naprosto předčí všechny podobné konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a komunikaci s obchodem. V tomto ohledu mě Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah) více než potěšil a mohu ho každému doporučit.

Matouš Golda, Těškov:
Jako chlap nemám moc času hledat různá možnosti. Proto jsem věděl, jaký výrobek požaduji. Našel jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. Seriozní jednání prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah) každému doporučit. Jsem spokojen a přitom hezky překvapen, že opravdu to funguje tak rychle. Perfektní eshop.

Tobiáš Herman, Svatava:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si osladil práci. Kolegové mi poradili Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah), mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově příjemný, po chvilkovém váhání jsem si ho objednal. Musím napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj obrovskou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)

Dominik D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristýna H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Antonín A: Celkem jsem spokojený.

Hana K: nemá chybu

Jaroslav K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah). Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Inkoust Safeprint C6625A kompatibilní barevný pro HP (38ml-větší obsah)

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt