Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 197 Kč Ověřit dostupnost

Ochraný balzám s obsahem přírodních látek chrání jemnou dětskou pokožku před vznikem opruzenin v plenkové oblasti. Balzám pokožku vyživuje a v případě podráždění také regeneruje.

3 důvody proč prodáváme Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Roman Huk, Dolní Moravice:
Dělali jsme si s chlapama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se štouchali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho jenom mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml má doma taky a pochválila ho i tchýně.

Denis Vepřík, Vojkovice:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled suprově. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš eshop proto doporučuji ostatním.

Samuel Targoš, Zlatníky-Hodkovice:
Než jsem si nechal zaslat Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml, tak jsem zavolal prodejci zda skutečně mají Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale zbytečně, brzy na to mi doma klepal doručovatel. Skvělá rychlost doručení a příznivá cena.

Sára Honigová, Komařice:
Jsem už postarší dáma a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml a zeptal se mě, jestli bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a dnes dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Nikol S: Tento Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Magdaléna B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina B: Ideální k osmnáctinám :)

Nela O: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt