Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 197 Kč Ověřit dostupnost

Ochraný balzám s obsahem přírodních látek chrání jemnou dětskou pokožku před vznikem opruzenin v plenkové oblasti. Balzám pokožku vyživuje a v případě podráždění také regeneruje.

3 důvody proč prodáváme Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Jakub Haisman, Nadějkov:
Když jsem váš Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych schovával peníze na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml spatříla, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Valerie Diničová, Mokrosuky:
Okamžité doručení. Dobrý a unikátní design. Možná malinko vyšší cena. Jinak jsem s Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml klidná. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem lépe než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento produkt výbornější než jeho napodobeniny v této užitkové kategorii.

Jana Bulíčková, Hrádek:
Zakoupila jsem si u vás Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou mnohokrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi pedantky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Kateřina H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eva D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza H: Tento Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sabina V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Soaphoria Organický ochranný balzám proti opruzeninám Babyphoria (Protectiv Nappy Balm) 50 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt