Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Televizní skleněný stolek NOBLE designe jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 8658 Kč
Naše cena: 5772 Kč Ověřit dostupnost

Televizní skleněný stolek NOBLE designe Elegantní televizní stolek se skleněnými černými deskami se stane designovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Maximální zatížení horní poličky je 50 kg, takže je vhodný i pro větší LCD televizory. Do spodních poliček se pohodlně vejdou Vaše přehrávače a ostatní příslušenství, které potřebujete k televizoru. Ve stolku je možné skrytě vést kabely - dejte vale nevzhledné změti kabelů, které hyzdí Vás obývací pokoj.   Technické údaje: celkový rozměr: 158,5 x 50,5 x 46 cm 8mm skleněné desky z bezpečnostního skla 60 mm hliníkové trubky max. zatížení poličky 50 kg skryté vedení kabelů snadná montáž mezery mezi poličkami: horní 21,5 cm, dolní 20,5 cm hmotnost: cca 49 kg   Obsah balení: 1x televizní stolek - demontovaný hmotnost balení: cca 53 kg

3 důvody proč prodáváme Televizní skleněný stolek NOBLE designe

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Televizní skleněný stolek NOBLE designe

František Blahuta, Medlovice:
Všechno bylo naprosto v pořádku. Televizní skleněný stolek NOBLE designe jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Dorazilo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost doručení byla opravdu závratná a já se nestačil divit, že už u mě zvoní dopravce. Jsem velmi uspokojen a chci tento výrobek doporučit opravdu všem. Navíc v Eshopu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším plusovým bodem. Skvělé a děkuji.

Dominik Kaňkovský, Petrovice u Sušice:
Asi před půl měsícem jsem objednal výrobek od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k svátku koupila Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Prý si ho chválí řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho také užívám. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech dalších uživatelů vůbec nehledal. Řekl jsem si, že dám Televizní skleněný stolek NOBLE designe šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás hodně.

Kristýna Vlachynská, Myslejovice:
Občasně objednávám něco přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Ale u Televizní skleněný stolek NOBLE designe se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Bleskové zaslání až do domu. Jsem tedy zcela klidná a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na svátek koupím taky podobný.

Magdaléna Škvařilová, Sázavka:
S Televizní skleněný stolek NOBLE designe jsem vskutku spokojena. Stoprocentně splnil veškerá očekávání a po rozbalení plně odpovídal popisu z e-shopu. Již dle prodejních fotek jsem si byla jistá v tom, co si pořizuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Ode dne, co ho mám doma, se můj život opravdu velmi zjednodušil. Všem můžu vřele doporučit jeho pořízení. Zbavíte se s jeho pomocí mnoha potíží.

Karel Beroušek, Jedlany:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem dostatečně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o Televizní skleněný stolek NOBLE designe, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem skvělé reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení Televizní skleněný stolek NOBLE designe

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Laura P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie R: já jsem to prostě chtěla

Anna Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kryštof Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Linda H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt