Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Televizní skleněný stolek NOBLE designe jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 8658 Kč
Naše cena: 5772 Kč KOUPIT

Televizní skleněný stolek NOBLE designe Elegantní televizní stolek se skleněnými černými deskami se stane designovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Maximální zatížení horní poličky je 50 kg, takže je vhodný i pro větší LCD televizory. Do spodních poliček se pohodlně vejdou Vaše přehrávače a ostatní příslušenství, které potřebujete k televizoru. Ve stolku je možné skrytě vést kabely - dejte vale nevzhledné změti kabelů, které hyzdí Vás obývací pokoj.   Technické údaje: celkový rozměr: 158,5 x 50,5 x 46 cm 8mm skleněné desky z bezpečnostního skla 60 mm hliníkové trubky max. zatížení poličky 50 kg skryté vedení kabelů snadná montáž mezery mezi poličkami: horní 21,5 cm, dolní 20,5 cm hmotnost: cca 49 kg   Obsah balení: 1x televizní stolek - demontovaný hmotnost balení: cca 53 kg

3 důvody proč prodáváme Televizní skleněný stolek NOBLE designe

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Simona Györgyová, Úsov:
Vyzkoušela jsem už osm stejných výrobků a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Klidně doporučuji! Při výčtu kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná volba.

Nikola Holzmanová, Nevid:
Připravovala jsem se na víkend a Televizní skleněný stolek NOBLE designe nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i silnější využívání, delší transport a náročnější klimatické podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejvzdálenější výpravy.

Sára Kadubcová, Tuněchody:
U této společnosti pořizuji zboží poměrně často. Hraje mi do karet jak s cenou za produkt, tak s kvalitou dílů. Není tajemstvím, že v České republice není široká nabídka po těchto Televizní skleněný stolek NOBLE designe, jiný obchod již nemusím zkoušet. Jejich mínusem je jenom pomalejší doprava a další druhotné výdaje jakož jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti levně, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení Televizní skleněný stolek NOBLE designe

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Michal L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Petra V: Ideální k osmnáctinám :)

Josef Z: Přišlo to celkem rychle

Sára K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš F: Televizní skleněný stolek NOBLE designe je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt