Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Televizní skleněný stolek NOBLE designe jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 8658 Kč
Naše cena: 5772 Kč Ověřit dostupnost

Televizní skleněný stolek NOBLE designe Elegantní televizní stolek se skleněnými černými deskami se stane designovým doplňkem Vašeho obývacího pokoje. Maximální zatížení horní poličky je 50 kg, takže je vhodný i pro větší LCD televizory. Do spodních poliček se pohodlně vejdou Vaše přehrávače a ostatní příslušenství, které potřebujete k televizoru. Ve stolku je možné skrytě vést kabely - dejte vale nevzhledné změti kabelů, které hyzdí Vás obývací pokoj.   Technické údaje: celkový rozměr: 158,5 x 50,5 x 46 cm 8mm skleněné desky z bezpečnostního skla 60 mm hliníkové trubky max. zatížení poličky 50 kg skryté vedení kabelů snadná montáž mezery mezi poličkami: horní 21,5 cm, dolní 20,5 cm hmotnost: cca 49 kg   Obsah balení: 1x televizní stolek - demontovaný hmotnost balení: cca 53 kg

3 důvody proč prodáváme Televizní skleněný stolek NOBLE designe

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Televizní skleněný stolek NOBLE designe

František Blahuta, Medlovice:
Vše proběhlo naprosto v pořádku. Televizní skleněný stolek NOBLE designe jsem objednal za jednu z nejlepších cen. Přišlo v zcela skvělém stavu, navíc rychlost doručení byla opravdu překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu spokojen a můžu tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v obchodu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním bodem. Suprové a děkuji.

Dominik Kaňkovský, Petrovice u Sušice:
Asi před půl rokem jsem objednal zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale manželka mi k vánocům objednala Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Prý si ho chválí řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nedíval. Řekl jsem si, že dám Televizní skleněný stolek NOBLE designe šanci a usoudím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás víc.

Kristýna Vlachynská, Myslejovice:
Občasně kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem osahám. Avšak u Televizní skleněný stolek NOBLE designe se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím problém. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy zcela spokojená a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na vánoce koupím taky podobný.

Magdaléna Škvařilová, Sázavka:
S Televizní skleněný stolek NOBLE designe jsem nadmíru spokojena. Naprosto splnil má očekávání a samozřejmě se nelišil od obrázku z e-shopu. Již podle ilustračních obrázků jsem měla jistotu v tom, co si nechávám zaslat a zklamaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho mám doma, se můj život skutečně výrazně zlepšil. Všem můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

Karel Beroušek, Jedlany:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o Televizní skleněný stolek NOBLE designe, který jsem potřeboval zakoupit. Zjistil jsem dobré reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení Televizní skleněný stolek NOBLE designe

hodnocení 5/5 od 101 hodnotících

Diskuze Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Samuel G: Přišlo to celkem rychle

Lukáš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kateřina S: děda je z dárku je nadšený

Tobiáš W: funkční výrobek

Aleš H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Televizní skleněný stolek NOBLE designe. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Televizní skleněný stolek NOBLE designe

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt